Wpis z mikrobloga

Niemcy w serwisie nie znaleźli, Turcy nie znaleźli, a korsir w swoim garażu znalazł xD.Uj, ze wystarczyło otworzyć schowek od strony kierowcy xD @Korsir czasem jestem w stanie Cię zrozumieć, bo sam lubię sobie posiedzieć w garażu i pogrzebać, ale twoja naiwność mnie rozbraja. Jakby chodziło tylko o zaśniedziałą wtyczkę to byś nie kupił auta za ułamek rynkowej ceny, a tym bardziej od turka. Wystarczy sobie pojeździć po tureckich handlarzach aut w Niemczech, aby wiedzieć, ze lubią się targować dosłownie o centy, a jak im powiesz o 50 euro mniej to mówią, ze ich obraziłeś i każą wypier#alac z placu xD To bmw będzie studnią bez dna #korsir #odyn
BasTajpan - Niemcy w serwisie nie znaleźli, Turcy nie znaleźli, a korsir w swoim gara...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
Pierw zobaczylem sobie tego posta potem zerknalem na filmik i no @Korsir ma tutaj racje skoro przednia szyba przepuszczala wode to jedyna powodz to ta po jakims deszczu ale co nie zmienia faktu ze i tak ladnie sie #!$%@? i duzo czasu musisz poswiecic temu autku ale szanuje za cierpliwosc i pozytywne myslenie bo ja juz bym #!$%@? to gowno na szrot