Wpis z mikrobloga

Dziś udany dzień w uniwersum xD

#odyn Dawno nie było przypałów, ale teraz mamy z nawiązką. Najpierw 3 dni czekania na naklejkę, po czym przychodzi wiadomość i okazuje się, że Odyniec zrobił literówkę w nr rej. Pieniądze w błoto. Trzeba kombinować, więc objeżdża miasto, po czym kupuje drugą naklejkę i wraca. Facepalm. No i jeszcze te wywody na temat słońca oddalonego o kilka mln km xd

#korsir Po każdym odcinku myślę, sobie - Nie no, większego kabaretu już nie można zrobić. Tak, jednak można. Z Turasem się udało. Może zajęcie się wyszukiwaniem okazji to nie głupi pomysł, bo to jedyna rzecz która wychodzi Korsirowi. Ale już tłumaczenia z busem to jedno wielkie XD. Ja nie wiem czy to nie jest jakaś forma trollingu i testowania głupoty widzów. Jak można być tak niezorganizowanym. Jo nie wiedzioł, że można zamówić wcześniej. Tak jakby dokupienie okna dachowego było wielkim zaskoczeniem. Teraz trzeba zgrywać biedaka przed widzami, wybrać tańszą opcję i żebrać u kapitana przyczepy, żeby wstawił okno za pół darmo. Już nawet pal licho ten czas oczekiwania na to okno. W tym czasie można było sobie pokończyć wszystkie rozpoczęte rzeczy. Zamiast tego wyjazd do Włoch, ok spoko, nie moja sprawa. Z jednej strony oszczędzanie na wszystkim co się da do busa, a z drugiej wydawanie na rzeczy drugorzędne. To jest właśnie ta ogromna chęć zbudowania wymarzonego kampera.

A najbardziej rozbawiły mnie zdania, które są w zasadzie samozaoraniem xD:
"Robota rozłożona na 2 tygodnie to nigdy nie jest dobry pomysł"
"Jeżeli mam wszytstko w kamperze zaczynać i nie kończyć, bo nie mam części, to jest to głupie"
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bbul44 z tym Turkiem to nie byłbym taki pewien, że się udało. W tym aucie sporo rzeczy nie działa, albo działa na 30%. To jescze może być niezły kontent na kilka odcinków.
  • Odpowiedz
@bbul44 z BMW zaraz się okaże że będzie grubo. Czemu turas miałby tracić i sprzedać samochód za pół darmo? I co tylko taki Kuba wyczail okazję? Nikt wcześniej się tym nie zainteresował? Wydaje mi się że turas znalazł jelenia i jeszcze jak się cieszył że opuścił cenę za brodę i zaprosił na kebaba. Wg mnie turas tym czyścił swoje sumienie że sprzedał bubla. Jeszcze będziemy się z tego nieźle śmiali.
  • Odpowiedz
@andref7 napisałem do faceta 15 min po ogłoszeniu, widz z Hamburga tak samo. Mi nawet nie odpisał, ale na szczęście odpisał widzowi z Niemiec. Wybrał po prostu losową osobę, chciał zaliczkę i po zaliczce usunął ogłoszenie.
  • Odpowiedz
@jerzu70: nie z tym silnikiem.. ale czy to AZ taka mega okazja? dolicz cło za 3.0 lawete, paliwo.. i w podobnych cenach olx sie ugina... ja wiem ze ich stan też jest taki, jaki jest ;) sam szukalem e60 w spoko stanie... oj DŁUGO. A i tak ma multum pierdół co jakiś czas jak chcesz je utrzymać w pełni działające.
PS. Active steering to bym nie regenerował Korsir, wywalić i
  • Odpowiedz
@Korsir: uwierzyłeś że Turek bawi się w organizację charytatywną i sprezentował ci super okazje? Stwierdziłeś że nie był składany z 3 nie zaglądając pod auto? Uwierzyłeś w tak niski przebieg w 15 letnim aucie? Ja kupiłem rok temu woła roboczego na dojazdy poleasingowego z 2017 z przebiegiem 170 tys, krajówka a po roku mam już 200 tysi. W Niemczech diesle nie stoją na podjeździe tylko robią setki tysięcy kilometrów po
  • Odpowiedz
@ryjek201: ale gościu, przeżywacie jakby kupił auto za setki tysięcy, a tu za dwie średnie krajowe ;) spokojnie.. to jest auto na trasy i pod kontent i oba założenia pewnie spełni, seria e6x jak i e9x jest w cholerę awaryjna. Jest też bezawaryjną wg Januszu którzy x lat nic nie robią "paaaanie jeżdżę i nic nie robię super auto" a potem już się nie opłaca robić, przynajmniej u mechanika.
  • Odpowiedz