Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego wcześniejszego postu, udało mi się nieźle przewidzieć, że moim tegorocznym Mikołajem był jeden z organizatorów Wykopaki, konkretnie @chybaDapi Niezły zaszczyt mnie kopnął :D Intryga na 100% by się udała, gdyby nie mały szczegół, który zwiększył moją czujność, nie uwierzyłem, że ktoś kto bierze udział nie pierwszy raz (formuła gold) może nie znać zasad jak działa zabawa :D

Dostałem:
Poduszkę z bohaterami Kapitana Bomby - z jednej strony Janusz a z drugiej Sebek - mam nadzieję, że jak się na niej zdrzemnę to nie przyśni mi się Sułtan Kosmitów albo Mkbewe.

Zapas butelek na nalewki - bardzo praktyczny i przydatny prezent, koniec z butelkami zastępczymi, moje alkoholowe pomysły w końcu dostaną godną oprawę, a dodam, że na rozlanie czeka już świąteczna porterówka, będzie idealnie.

Licznik rowerowy - podczas wycieczek rowerowych zwykle korzystam z telefonu ze stravą, zwłaszcza nawigując po nieznanych sobie terenach, ale taki gadżet będzie przydatny jako backup oraz do zerkania jaką szaloną prędkość właśnie rozwijam :)

Butelka z filtrem - na pewno się przyda podczas wypraw a i zadbam o planetę zużywając mniej plastiku

Talon na przelot saniami świętego Mikołaja - to nawet lepsze niż talon na przejażdżkę Fabią #pdk

Masa pysznych słodyczy - żelki, pierniki, michałki białe, praliny, trufle no i przede wszystkim czekolada szarlotkowa, będzie rozpakowana jako pierwsza

Świeczka zapachowa - nuty świąteczne czyli będzie pasować idealnie na najbliższy czas.

Kalendarz Łęciny - w poniedziałek zabieram go do pracy, by jego motto ,,pyk pyk, jako tako i fajrant" towarzyszyło mi przy mozolnym wykonywaniu obowiązków zawodowych

Magnes z logiem wykopaki będzie przypominał mi o tym fajnym czasie spędzonym na przygotowywaniu paczki i oczekiwaniu na przyjście tej dla mnie

Wielkie dzięki za super paczkę i ciekawy list, oraz cały trud z organizacją akcji :) Wg mnie wykopaka to najlepsza rzecz jaka spotyka obecny Wykop.#wykopaka #pokapake
19karol90 - Nawiązując do mojego wcześniejszego postu, udało mi się nieźle przewidzie...

źródło: 1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
nie uwierzyłem, że ktoś kto bierze udział nie pierwszy raz (formuła gold) może nie znać zasad jak działa zabawa


@19karol90: Też nie wierzę, ale jednak są takie przypadki ( ) Miałem wyjaśnienie na to, ale nie pytałeś, więc nie brnąłem w to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się, że paczucha się podoba. Wybacz, że wysłana pod sam koniec, ale wiesz, za granicą
  • Odpowiedz