Wpis z mikrobloga

  • 16
@chybaDapi ale trzeba mieć smutne życie, żeby się do czyjejś prywatnej zabawy przyczepić i ją oceniać.

Proszę w przyszłym roku o formułę "diamond 500zl+" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@chybaDapi: Od początku czułem, że ten festiwal lizania się po #!$%@? na Hejto do tego ostatecznie doprowadzi xD Poczucie bycia tam w jakimś elitarnym gronie wybrańców to rak jak diabli, muszę przyznać, że jak tam wchodziłem to nawet lekko mi się to udzieliło, no ale dosyć szybko przejrzałem na oczy, że to ściek jeszcze większy od Mirko się zrobił. Nie liżesz dupy ekipie od Hejto to już po Tobie jadą wszyscy,
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: siedze zarowno na wykopie jak i na hejto. Grunt to wiedziec czego na tych portalach sie szuka, a generalizowanie jest mega krzywdzace dla obu tych miejsc. Gdyby patrzec na wykop przez pryzmat niedorozwinietych sierot z femma, niedorozwojow intelektualnych z rolnikszukazony i tego nikomu niepotrzebnego scierwa z przegrywu to ten portal tez nie stalby najwyzej w liscie rankingow czegokolwiek. To samo z hejto. Wchodzisz na ktory chcesz, dopasowujesz do tego co
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4: Mam konto na Hejto, ale od dawna tam nie wchodzę właśnie przez tą dziwaczną atmosferę poczucia wyższości, i kij w dupie sporej części użytkowników. Oczywiście na Wykopie jest też mnóstwo "specyficznych" ludzi, ale jednak tutaj mam ważenie, że nie ma aż takiego poklepywania się po plecach i wmawiania sobie jak to jest super na tym portalu, a na tym drugim do dupy, gdzie na Hejto to było jakieś 90% aktywności
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: no ale to 2, 3 komentarze pod durnym postem. Pamietam jak jakis koles w Poznaniu #!$%@? chlopaka swojej bylej, a na koncu sam sie zastrzelil. Z morza komentarzy dalo sie wylowic teksty w stylu 'karma wraca', 'dobrze jej taka' itd. Nie patrze jednak na caly wykop przez pryzmat tych kilku postow. Zreszta. Wszedzie znajdziesz takich zjebkow.
  • Odpowiedz
@chybaDapi: serio ktoś się przejmuje zdaniem tych kilku ludzi na hejto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież w tym wątku jest więcej komentarzy, niż tam ludzi.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela inna sprawa, że te zajebiste paczki i poziom inwencji wykopow co roku mnie zniechęca do wzięcia udzialu w tej zabawie, bo jak znam zycie moja prezent bylby na poziomie pana od Fabii.

I tak se co roku podziwiam te inwencji twórcza i zaangażowanie niektórych z bolem dupy, że ja tak twórczy nie jestem.
  • Odpowiedz