Wpis z mikrobloga

@Plinius: Zezwoliłeś GP na synchronizację? Bo jeśli odrzuciłeś ją kiedyś tam to teraz musisz na koncie Google pobawić się ustawieniami urządzenia. Np jeśli masz dwa tel. z androidem, lapka i jakiś inny sprzęt, to każde urządzenie musi mieć osobno dodane uprawnienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Radysh: mam synchro, zdjęcia z telefonu normalnie wyświetlają się na Google Photos na www. Ale jak zainstaluję Goole Drive, to widzę tylko pliki z dysku, nie ma nic z Google Photos. Kiedyś już się pytałem tutaj o to i bez rezultatu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stąd poszukiwania czegoś innego, zwłaszcza że bym wykupił normalne konto z większą powierzchnią dyskową.
  • Odpowiedz
  • 0
@Radysh: mam z roboty 1 TB na pliki, dałem kopie na onedrive, raczej do zdjeć raczej nikt sie nie przyczepi :)
Tylko pytanie, czy jak skasuje z kompa to poleci i z telefonu (niby backup!=synchro ale kto wie).
  • Odpowiedz
@Plinius: Windows 11 ładnie współpracuje z OneDrive i kasuje pliki z całego backupu jak usuniesz go "na komputerze".
Nie każdy telefon natomiast dobrze współpracuje z OneDrive, Samsung ma fabryczną opcję ustawienia synchronizacji z OD zdjęć z Galerii, w innym przypadku musisz ręcznie zezwolić które foldery mają się synchronizować z telefonu.
  • Odpowiedz