Wpis z mikrobloga

Kurcze, parę lat temu się zraziłem do Archa, teraz spróbowałem znowu. Zgodnie ze sztuką, kroczek po kroczku. Jeszcze raz na spokojnie poczytałem, pomyślałem, spersonalizowałem.

Ależ to zapindala, ależ to bezbłędnie i czysto działa. Dokładnie tak jak ja chcę. W obsłudze systemu/pakietów z pacmanem i yau jak już człowiek ogarnie parę komend to jest nawet szybciej niż gdziekolwiek. Pewnych rzeczy jeszcze nie rozumiem, ale w każdej linijce widzę co się dzieje i jak jest problem, to ludzkim językiem jest napisane co wypada zrobić.

Przeprosiłem się też z Plazmą, która się już nie wysypuje i wygląda na odchudzoną. No miodzo.


#linux #archlinux
eeehhh - Kurcze, parę lat temu się zraziłem do Archa, teraz spróbowałem znowu. Zgodni...

źródło: arch

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw:

wieloletni użytkownik gentoo


A dziękuję. Dziwnie słyszeć dobrą uwagę od kardynała będąc marnym ubuntowskim biskupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eeehhh: Jeszcze kilka miesięcy temu poleciłbym Ci EndeavourOS (kontynuacja Antergosa), ale obecnie lubi się sypać. Pozdro z archa na 13 letnim laptopie, miłej podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętaj o update co jakiś czas.
NewEpisode - @eeehhh: Jeszcze kilka miesięcy temu poleciłbym Ci EndeavourOS (kontynua...

źródło: arch

Pobierz
  • Odpowiedz