Wpis z mikrobloga

Jedno z niewielu zachowanych ujęć, na którym możemy znaleźć razem Ayrtona Sennę (Williams, na pierwszym planie) i Ronalda Ratzenbergera (Simtek). Oboje zginęli podczas Grand Prix San Marino 1994 - Ratzenberger w trakcie kwalifikacji, a trzykrotny mistrz świata Formuły 1 w wyścigu.

#abcf1 - mój tag o historii i współczesności Formuły 1, zapraszam
#f1 #historiajednejfotografii #historia #ciekawostki
jaxonxst - Jedno z niewielu zachowanych ujęć, na którym możemy znaleźć razem Ayrtona ...

źródło: Image 1

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 2
@thorgoth: Ja się nie zgodzę, że to błąd. Bardziej ewolucja języka polskiego, która trwa praktycznie przez cały czas, wystarczy tylko spojrzeć jak się pisało w gazetach np. 100 lat temu lub wcześniej - to dopiero kosmos.
jaxonxst - @thorgoth: Ja się nie zgodzę, że to błąd. Bardziej ewolucja języka polskie...

źródło: eeeeee

Pobierz
  • Odpowiedz
@jaxonxst: no ale to jest błąd a na screenie załączyłeś przykłady prawidłowego użycia tej frazy.
Masz 3 formy:
- obie (2 kobity)
- obaj (2 facetów)
- oboje (różna płeć lub dzieci lub obojnaki)
  • Odpowiedz
@Piospi: To chyba jest właśnie Imola, Ratzenberger poza osławionym GP San Marino brał udział tylko w dwóch poprzednich GP. A Imola w tamtych czasach miała takie tarki w kształcie logo Marlboro
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Ty pewnie z tych, którzy zaimka "ów" używają z rodzajem żeńskim i nijakim, i nie odmieniają go przez przypadki. Ale sądząc po wklejonym przez ciebie screenie w ogóle nie łapiesz zasad poprawnej pisowni i nie wiesz o czym piszę.
Zamiast podziękować za zwróconą uwagę, wchodzisz w spór, w którym potwierdzasz swoją ignorancję w tej materii.
  • Odpowiedz