Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake
Przyszła do mnie paczuszka. Powiem tak, bardzo fajna paczuszka. Dostałem fajną czapeczkę do morsowania, które mam zamiar w końcu zacząć robić :) fakt czapka jest z brodą, a ja sam brodę posiadam, ale takiej jeszcze nie miałem więc fajnie. Otrzymałem również miód pitny produkcji @gumis112211 a to dobrze się składa, bo nigdy nie próbowałem miodu pitnego, więc w końcu spróbuję, dziękuję bardzo. Dostałem też latarkę czołówkę na ryby albo do grzebania przy elektronice, też się przyda bo często światła mi brakuje xD. Dostałem też podkładki, bombki, breloczki i nawet miecz, spersonalizowane i wykonane przez mireczka, bardzo fajne gadżety i bardzo za nie dziękuję, dostałem też grę karcianą "karty dżentelmenów", nigdy w to nie grałem ale lubię takie giereczki, więc na pewno w to zagram. A żeby tego było mało to dostałem też zestaw prototypowy z raspberry pi pico, lubię bawić się w tworzenie czegoś z elektroniki, a z tym nie mialem jeszcze styczności, więc będę musiał zobaczyć o co w tym chodzi, arduino mam więc i to ogarnę. Bardzo świetna paczuszka, jestem mega zadowolony, dziękuję Ci mireczku @gumis112211
kecyc - #wykopaka #pokapake 
Przyszła do mnie paczuszka. Powiem tak, bardzo fajna pac...

źródło: temp_file8462865320710814214

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
"karty dżentelmenów"


@kecyc: Mmmmm! Te karty są zajebiste na imprezę z przyjaciółmi, szczególnie jak wleci nieco alkoholu. I mówię serio. Testowane. Wielokrotnie. ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz