Wpis z mikrobloga

Chciałem przenieść hosting i domenę strony mojego ojca na mnie, bo nie potrzebuje więcej usług w związku ze stroną, a oni koszą mojego ojca 60 zł miesięcznie za sam hosting i domenę.
Nie wpłynie to za bardzo na pozycjonowanie?
Btw. to, czego wymagam to chyba rzecz normalna? Bo oni się z moim ojcem wykłucają xd
#pytaniedoeksperta #pozycjonowanie
  • 10
  • Odpowiedz
Nie rozumiem co ty napisałeś przenosisz z ojca na siebie bo jego kosza to ciebie nie będą?! Druga sprawa kontakt whois nie ma wpływu na pozycję 3 sprawa to co twój ojciec ma dedykowany serwer czy co, że tak drogo ?
  • Odpowiedz
@kidi1 @Erravi Sorki, źle wyjaśniłem. Ktoś mojemu ojcu całą tę stronę postawił, wykupił hosting i wypozycjonował, a mój ojciec z nimi się rozlicza.
Ale my już ich usług nie potrzebujemy, więc tę domenę chciałem przepisać na siebie i stronę przerzucić na swój hosting. Mam hosting na small.pl, ale to powinno wystarczyć, bo to mała strona.
  • Odpowiedz
@kidi1 o kurde, to trzeba jeszcze zapłacić żeby domenę do nich przenieść i utrzymywać za ~300zł rocznie? Jakiś czas temu transferowałem do OVH za 0zł, gdzie sam koszt utrzymania domeny ~60zl rocznie.
  • Odpowiedz
@michal04472 Chyba chodziło o "miesięcznie" ale serwer możesz trzymać na dowolnym innym hostingu. Przy jednej domenie może faktycznie szkoda sobie zawracać głowy ale przy kilku może zrobić się spora różnica.

@kidi1 Czaje, dzięki za wyjaśnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz