Wpis z mikrobloga

#seaofthieves
Ostatnio oglądnąłem po raz czwarty całą filmową serię z Jackiem Wróblem i nabrałem ciągutek żeby spróbować się w roli legalnego pirata przy komputerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czytałem sporo recenzji i redditów w temacie i wychodzi na to, że gra mocno ewoluowała.
Odpycha mnie tylko to, że skazany jestem na granie solo (choć jest niewielka szansa, że przekabacę lol-owego gracza do duo).
w DRG nie boję się randomów, bo wszyscy grają do jednej bramki ale tutaj obowiązkowe pvp wydaje się być trochę niesprawiedliwe.
Wiem, że wprowadzili niedawno Safer Seas ale to raczej nie rozwiązuje problemu...

Co myślicie?
Warto?
  • 5
@Dwudziestydrugi: Warto, możesz też dołaczyć do polskiego czy ogólnego discorda sea of thieves i tam szukać kogoś do grania.
Kiedy moi znajomi odpadli z SOT to tak właśnie zacząłem grać i było bardzo spoko. Na różnych ludzi się trafiało i chyba tylko raz trafiłem na jakiś zjebów
@Dwudziestydrugi: Może raz grałem solo, ale to totalnie nie ma moje nerwy. Zawsze grałem z min. 2 innymi graczami na brygu (statek dla 3os.) bo granie pvp na sloopie (statek na 1-2os) to szaleństwo. choć przyznam że grając brygiem parę razy zostałem rozwalony przez ogarniętego sloopa.

Powiem tak, testować w game pass - jak najbardziej
Kupować od razu grę? Nie, lepiej testować w GP
Grać solo? tak, na sam początek żeby