Wpis z mikrobloga

Jakie te #quest3 to gówno to głowa mała xD gdzie ten krystalicznie czysty obraz jak krawędzie są poszarpane praktycznie wszędzie, ar takie zachwalane a jedyne co widzę to kamery 3mpx jak sprzed 15 lat przez które nie da się patrzeć bo się oczopląsu dostaje, jakość okropna #quest2 #virtualreality
  • 11
  • Odpowiedz
@luqero to to na internetach znaleźć czy w oficjalnym sklepie? Aktualnie to ja mam gtx 1060 3gb więc za wiele na tym nie uciągnę ale upgrade pod oksy pewnie będę robił, ale raczej na kablu bo internet nie wyrabia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@luqero nie wiem czy jesteś informatyczny, ale VR bardziej zżera grafikę niż procesor? pytam żeby nie wymieniać wszystkiego, aktualnie mam i5-9400f więc dołożyłbym do tego 7800xt i może ewentualnie jeszcze z 16gb ramu tak żeby się zamknąć w 3k
  • Odpowiedz
@luqero Mimo wszystko jednak spasuje w sumie z tymi goglami, ze standardowym paskiem i nakładkami nie jestem w stanie tego trzymać na oczach dłużej niż 10 minut bo czuję jakby mi ktoś dlutował oczodoły + przerwa między nosem jest tak nieimersyjna że w żadnym wypadku nie potrafię się „wgrać”. Można mówić że cena to cena, ale jednak za kwotę ok. 2400 zł dostaje sprzęt niekompletny na którym JA nie jestem w stanie
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: do Vr grafika gra pierwsze skrzypce i kupuj NVIDIA nie AMD do vr. 3060 to absolutne minimum im wyżej tym lepiej.
Odnośnie komfortu stock pasek polecam założyć czapkę z daszkiem daszek do tyłu i zamówić jakiś pasek typu halo. Dopóki grafiki nie zmienisz granie ga goglach z qgo będzie dobrą opcją
  • Odpowiedz