Wpis z mikrobloga

Ostateczne rozwiązanie kwestii samochodów elektrycznych w Polsce.
Po raz ostatni apeluję o zamknięcie mord wszystkich hejterów aut na prąd. Każdy piszący negatywne komentarze na temat elektromobilności jest smutnym, biednym, zawistnym, małym, niezadbanym wąsatym januszem. Stać was na golarkę elektryczną i to tyle. Gdyby elektryk był w cenie passata to byście jedne z drugim pobiegli do salonu ( o ile umiecie jeszcze biegać bo jak wiadomo bieda często równa się otyłości przez śmieciowe tanie żarcie z promocji ). Tesla to jedyna słuszna droga, którą my jako świadomi Europejczycy będziemy podążać, pisząc MY mam na myśli osoby bez wąsów i problemów finansowych. Proszę o natychmiastową refleksję, zezłomowanie gruza i udanie się do najbliższego salonu samochodowego, gdzie w wygodnym fotelu sfinalizujecie transakcję zakupu auta elektrycznego.

PS: Jeśli korzystacie ze smartfona chińskiej marki pokroju siaomi, poco, oppo - nie macie prawa wypowiadać się na temat samozapłonów aut elektrycznych, zacznijcie od siebie.
#elektryka #motoryzacja #tesla #elonmusk #samochody #polska #europa
waybach - Ostateczne rozwiązanie kwestii samochodów elektrycznych w Polsce. 
Po raz o...

źródło: czarna-tesla-cybertruck

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@waybach: całkiem przyjemny baicik, miło mi się czytało, zostawiam plusik

Ale wrzuć jakąś Plaid S, bo cyberdrąg chyba nie ma homologacji na Europę xD
  • Odpowiedz
Gdyby elektryk był w cenie passata to byście jedne z drugim pobiegli do salonu


@waybach: Ale przecież są elektryki w cenie passata( ͡° ͜ʖ ͡°) Teslę 3 kupisz z dofinansowaniem od Państwa za 179k, a legendarny Passat w dieselku zaczyna się od 197k.
  • Odpowiedz
@waybach: porównanie samochodu elektrycznego z dużymi bateriami i całkiem innym systemem działania do golarki która korzysta z prądu bezpośrednio z sieci czy do telefonu to jest wyższy stan intelektualności,więc jak byś pokazał zdjęcie swojego elektryka którym jeździsz , bo mam nadzieje że nie jeździsz jakimś #!$%@? silnikiem spalinowym
  • Odpowiedz
i z Gliwic do Poznania zamiast jechać 3:30 miałbym jechać 5-6 godzin?


@Polozna504: widzisz tutaj problem? Dla ludzi, którzy mają elektropojazdy czas nie jest problemem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Polozna504: też to widzę.

Ale chyba znalazłem rozwiązanie tej zagadki.

Oni się po prostu delektują jazdą w ciszy, i spokoju. Bo przecież przy 90 km/h ryk silnika spalinowego jest niesamowity, a w samochodzie elektrycznym to błoga cisza.
  • Odpowiedz
PS: Jeśli korzystacie ze smartfona chińskiej marki pokroju siaomi, poco, oppo - nie macie prawa wypowiadać się na temat samozapłonów aut elektrycznych, zacznijcie od siebie.


@waybach: rozumiem, że apple które ma 90% produkcji w chinach a pozostałe 10% w indiach zaliczasz do zachodniej marki xD?
  • Odpowiedz