Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na żywo liczą się głównie znajomości i hobby. Z obserwacji widzę, że tam gdzie jest jakieś social circle skupiony na podobnych zajęciach tam zawsze pojawiają się pary i to samo widzę wśród osób które znam. Im bardziej niestandardowe zainteresowania tym czasem lepiej. Znam kilka lasek, które mają chłopów wkręconych w drifting i to zawsze znajome kogoś stamtąd. Zwykłe domówki to chyba najpopularniejsza opcja. Znam też kilka par, które poznały się na zajęciach językowych. Najlepiej pojawiać się w miejscach, które zrzeszają pewną grupę ludzi a każda znajomość to dostęp do nowych osób.

Tak wiem że zawsze się znajdzie jakiś maruda który powie że nie lubi wychodzić do ludzi - bo mu się nie chce. Niektóre przegrywy przełamują wychodzenie do ludzi i zdają relacje na mirko więc się da bo nawet sami mówią że robią postępy.

#tinder #badoo #sympatia #randki #facebookrandki #facebookdating #zaadoptujfaceta #fotka #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf #blackpill #redpill #samotnosc #milosc #stulejacontent #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na żywo liczą się głównie znajomości i hobby....

źródło: a35fa3e7dc7a41723ae31248ee0e82b78787535cecae97fccef7f7c2024bf73a

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
dopóki nie przerzuciłem się w 100% na Tindera i inne apki co w moim przypadku sprawdziło się nieźle, to zawsze do związków trafiały mi się dziewczyny ze wspólnych kręgów znajomych. Polecam 1) mieszkać w dużym mieście 2) angażować się w jakieś grupowe aktywności, organizacje itd. 3) mieć ciekawe zainteresowania (ja akurat w ogóle nie interesuję się motoryzacją i zawsze trafiały się dziewczyny, które też na to miały wywalone)
  • Odpowiedz
Niektóre przegrywy przełamują wychodzenie do ludzi i


@mirko_anonim: Tylko ogromną różnicą jest wychodzenie do ludzi a przebywanie z ludźmi. Jak wychodzisz do kina czy knajpy sam, albo jedziesz sam na wakacje to też wychodzisz do ludzi. Ale z nimi nie masz interakcji żadnych, oni są jak NPC.

Przynajmniej wychodząc DO LUDZI się pozbędziesz fobii społecznej, ale no znajomych czy laski raczej tak nie zdobędziesz :P
  • Odpowiedz
kolega kolegi chodził na zajęcia z modelarstwa


@Noonecares123: To na jakie zajęcia Ty wychodziłaś i kogo poznałaś? Ja mam wrażenie, że ludzie te porady dają ale sami ich nie stosują bo mają paczkę znajomych ze szkoły i tak samo tam poznanego męża xd
  • Odpowiedz
@Dietetyq: aktualnego mam z gierki, gdzieś komuś w komentarzu opisywałam. Masę ludzi poznałam na koncertach, pracuję z ludźmi więc część kontaktów zawodowych przeszła na stopę prywatną, lubię sztukę, więc nawet w galerii kiedyś wymieniłam się Facebookiem. Kiedyś siostra zaciągnęła mnie na malowanie bombek, ale tam koleżanka nowa się trafiła, ze względu na moje zamieszkanie - na plaży, ale ja jestem otwartą osobą i nie mam problemu zagadać do kogoś w biedrze,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No akurat jakieś zjazdy hobbysytczne jak drift to i tak większość chłopy są, więc musisz z nimi rywalizować o laski, które i tak w większości są tam zajęte- bo to chłopak je wyciągnął. Test wzrostu, ryja i dynaminy. Z mentalcela można wyjść, ale jak wygląd się zgadza- a i tak kosztuje to wiele pracy- na prawdę ciężkiej i długiej pracy.
  • Odpowiedz
@Noonecares123:

więc dla osób którym na widok obcej osoby ciężko się odezwać moje rady będą do dupy


Naczy jest różnica między odezwaniem się do kogoś żeby coś podał z wyższej półki a zagadaniem i potrzymaniem takiej znajomości do tego stopnia żeby taka osoba Ci złożyła życzenia na urodziny czy święta.

Ta sama różnica co wychodzenie DO ludzi vs wychodzenie Z ludźmi
  • Odpowiedz
No akurat jakieś zjazdy hobbysytczne jak drift to i tak większość chłopy


@Nowystaryziel: Dokładnie tak samo wszystkie kwestie biznesowe, krypto, programowanie - 90% tam to faceci, chyba na kółko szydełkowania albo pole dance by trzeba iść xd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Dietetyq: ale na takie typowo widowiskowe dynamiczne rzeczy często przychodzą laski żeby popatrzeć (i wyrwać kogoś bo wiadomo że tam chłopy), porobić sobie foty, wrzucić jakieś relacje na insta, przychodzą koleżanki kierowców, znajomi znajomych i tak się tworzy tłum


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Nowystaryziel: wy jesteście zafiksowani na ryj/wzrost a ja osobiście nie znam żadnego chada itp bo to nie moje towarzystwo a jednak mają jakieś związki ze swojego social circle. No chyba że mówimy o skrajnych przypadkach morda 2/10 wzrost 165 (ale zakładam że mało takich osób tutaj)

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to są najczęściej wielopoziomowe i zależne od siebie procesy przeplatające się od lat dziecięcych w skład których wchodzą- geny/ wygląd, płeć, rodzina i środowisko życia co również wpłynęło na charakter.¯\(ツ)/¯
Wyjść do ludzi- łatwo powiedzieć a czasami trudniej wykonać- chyba że lubisz być samotnym w tłumie. Dodatkowo z wiekiem uderza agepill, oraz pewne podwójne standardy społeczne.
Powiedzmy, że ktoś od najmłodszych lat był w szkole gnębiony przez swój wygląd, niższy
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Generalnie warto sobie wychodzić bo w sumie czemu nie? Masz być pozbawiony takich przyjemności jak wizyta w knajpie, kinie, wakacje bo akurat nie masz kumpla czy laski z którymi się tam udasz xd?

Ja tam przerabiałem wszystkie warianty od akcji samotnych, po akcje z laską czy z ziomkiem / ziomkami i wszystko ma swój urok oraz plusy i minusy.

Na pewno niema się co alienować i jak masz opcje żeby
  • Odpowiedz
No akurat jakieś zjazdy hobbysytczne jak drift


@Nowystaryziel: Nie znam różowej która mijałaby jakiekolwiek pojęcie o motoryzacji. Te, które deklarują motoryzacje jako zainteresowania po prostu lubią robić sobie zdjęcia na tle ładnych aut
  • Odpowiedz
No tak, ale zawsze musisz spełniać co najmniej jedno z wymagań:
Musisz przekraczać próg:
- minimum atrakcyjności
- minimum normalnej osobowości / nie bycia autystykiem
Co już wyklucza połowę wykopków z tagu

@mirko_anonim:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Posiadanie hobby ma fajny efekt uboczny w postaci poznawania ludzi, prawda. Ale to nie wiąże się kompletnie z tym że kobiety z tego środowiska się tobą zainteresują XD Pomimo że jestem w kilku takich środowiskach, jestem tam lubiany i co roku się spotykam z nimi na zlotach, festiwalach itp - to jakoś żadna nie chce dalej brnąć w relację, gdzie potem się okazuje kogo sobie znajdują. Facetów wyglądających lepiej odemnie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @kaminarii dajcie spokoj, ja nawet jak jestem w towarzystwie ludzi o podobnym hobby to zazwyczaj to takie charaktery z ktorymi nawet nie mam ochoty rozpoczynac rozmowy xD Najlepsze hobby to takie, w ktore angazujesz sie sam i zapominasz o calym swiecie bo daje ci to frajde. Jak do hobby potrzebujesz drugiej osoby, towarzystwa, to nie hobby ci brakowalo
  • Odpowiedz