Wpis z mikrobloga

Ty, 11.12.2023 22:21
Udzielasz się na wykopakowym tagu?

Nadawca paczki do Ciebie, 11.12.2023 22:45
Muszę przyznać, że pisałem dziś komentarze :P

i to już była bardzo cenna informacja :D
Dzisiaj w pracy tak sobie myślę, że dałoby się może wyniuchać, kto jest moim nadawcą....
Zacząłem przeglądać wpisy na #wykopaka wiedząc kiedy dostałem powiadomienie o paczce, że mój nadawca napisał co najmniej dwa komentarze wczoraj. Myślałem, że nazwa zdjęcia będzie miała godzinę, ale nie :D
Na początku szło łatwa, jedna, dwie osoby....a po chwili pojawiło się już znacznie więcej nicków i porzuciłem ten plan. Powiedziałem sobie, wytrzymam te kilka godzin na odbiór paczki :D

W tym roku nadawcą paczki do mnie jest @19karol90 który przygotował mi niesamowicie fajne prezenty (:
Juhuu!

Dzisiaj już nie zdążę, ale jutro mam nadzieję, że zacznę układać puzzle z przepięknym zamkiem w Menton, byłem tam niedaleko, przepiękne klimaty. Poproszę familię, aby mi pomogła, bo nigdy nie ułożyłem tysiąca puzzli.
Książkę będę czytać bardzo dokładnie, bo uwielbiam taki książkowy klimat - wojna domowa - upadające imperium - głód - terror państwowy. Znakomita lektura! Bardzo dziękuję!!
Bardzo grube skarpetki z alpaki wyglądają przeświątecznie, jutro testuję! Wieczorem raport :D

Pierwszy raz w życiu widzę tak oryginalny długopis. Ma miarę i poziomnicę (: Pożyczać w pracy kolegom czy nie? Nie...
Krajobrazowo-metalowa tuba przyda się na jakieś dłuższe wyjścia z domu:>
Śliwkami już poczęstowałem domowników.

No i teraz najważniejsze, list.
Co z nim?
Hej Wykopki, musicie bardzo się postarać, jeśli chcecie dorównać koledze @19karol90
Napisał 6 stron A4 dość małym stylem. Podczas czytania potwierdziło się moje spostrzeżenie, że trafiłem na bardzo inteligentnego Mirka.

Dziękuję za paczkę, reszta pójdzie na PW ;p

#pokapake
jalop - Ty, 11.12.2023 22:21
Udzielasz się na wykopakowym tagu?

Nadawca paczki do Ci...

źródło: IMG_20231212_185700878_MFNR

Pobierz
  • 8
@jalop: potwierdzam, @19karol90 to jest super gość, miałem szczęście rok temu być obdarowanym od właśnie od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalej jestem pełen podziwu właśnie za taki długi list.
@19karol90 jakbyś się zastanawiał to pizze cały rok kręcę, całkiem regularnie, a księgę pepe przeglądałem więcej jak 10 razy w ciągu roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)