Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #programista25k #it #pracait# #kolchoz #scrum #agile #scrummaster

IO IO IO

Wykopowa kontrola Scrumowa!

Zapluj ten wpis i powiedz nam drogi wykopowy programisto co zrobiłeś wczoraj i dzisiaj od rana, jakie napotkałeś problemy, blockery, edż kejsy i co zamierzasz dzisiaj zrobić.

Zignoruj ten wpis, a przez najbliższy Sprint Scrum Master będzie sprawdzał codziennie na daily twój progres i kazał ci sharować ekran przed całym teamem w celu pokazania ile kodu napisałeś oraz na najbliższej Retrospektywnie Scrum Master będzie cie równał z błotem przez 2 godziny
nad__czlowiek - #programowanie #programista15k #programista25k #it #pracait# #kolchoz...

źródło: Scrum

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
udało mi się zrobić fixa tego buga, o którym wczoraj mówiłem, a poza tym to robiłem push, a później git push --force musiałem użyć, później o skrócie -f doczytałem w dokumentacji, ale popsułem coś na repo, bo kolega też na mojego brancha force-owal i razem dowiedzieliśmy się o tym, że jest --force-with-lease i był już koniec dnia, dziś to samo
  • Odpowiedz
  • 2
@nad__czlowiek: odczuwam lęk na samo czytanie tych wpisów. A wcale tak źle nie miałem jak pracowałem w scrumie, ale widać, że jednak jakiś zespół stresu pourazowego nadal we mnie siedzi.
  • Odpowiedz