Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam wrażenie, że Kaczyński za kurtyną to taki drugi Dario ze Ślepnąc od świateł? Wyobrażam sobie rozmowę, nie wiem, Terleckiego z Kaczyńskim.

- No dobrze Jaruś słuchaj, ja ci powiem tak: To jest kulturalny lokal. A ty rozumiesz, wiesz, krzyczałeś na Tuska, od agentów wyzywałeś? Eee? XD Jarek, z łupieżem wiesz? Ze złości skakałeś, wskakiwałeś na loże? Do Tuska się darłeś? No ja rozumiem, złościć się trzeba, bo miałeś powód. Ale to trzeba było złożyć wniosek formalny, Hołownia by ci pozwolił...

- A ten folksdojcz, jak on się nazywa ten folksdojcz? Ten rudy. Widziałem go jak się przewracałem na schodach.

- A daj spokój, no co ty noo, no co ty.

- Terlucha, Terluchaaa, chodź tu hahah

- Jarek, słuchaj mnie. Słuchaj mnie mordo. To jest ten, to jest nowy premier, rozumiesz. Ale to może być dobry premier, rozumiesz.

- Rucham go... tego folksdojcza rudego...

- Ale to może być dobry premier, mówię ci! Jarek, daj spokój.

- Rucham go. Rucham go, Terluś.

- Ale Jareczku proszę cię, to wcale nie potrzebne jest, no naprawdę no. Ej napijmy się. Napijmy się.

- Ech, kocham cię Rysiu, wiesz o tym, że cię kocham.

- Napijmy się.

- Trzydziestu kuwa, trzydziestu. Ty wiesz ilu tu zaraz może być moich policjantów? Stutrzydziestu! Zaraz tu może być stu kuwa trzydziestu!

- Jarek proszę cię. Jarek bawimy się tak, jest przyjemnie. Jarek, siedzimy, rozmawiamy, po co to psuć.

- Ten rudy folksdojcz, już go nie ma. Nie żyje.

https://youtu.be/YzGde75bGTk?si=NdiuggMbZxTtt7hQ

Korwina szybko usadzili na dupę we własnej partii, a tego Karakana się w pisie boją xD

#sejm #bekazpisu #polityka
Mega_Smieszek - Dlaczego mam wrażenie, że Kaczyński za kurtyną to taki drugi Dario ze...

źródło: temp_file4805066790351856705

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Korwina szybko usadzili na dupę we własnej partii,


@Mega_Smieszek:
Z Korwina Mentzen zrobił kozła ofiarnego, a sam się #!$%@?ł na Petru, którego osobiście zaprosił na scenę xD.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: marketingowcy PiS robili wszystko, żeby stworzyć z niego symbol - postawić prezesa jako wytrawnego szachistę, ojca rodziny mafijnej, wodza, a w rzeczywistości to zwykły dziad, któremu drukują internet
  • Odpowiedz
@tcement: może i dziad, ale trzęsie największą partią w Polsce. Obstawiam, że on nawet nie wie o aferach w PiS, bo nie jest o nich informowany, a w domu ogląda tylko TVPis.
  • Odpowiedz