Wpis z mikrobloga

@SKYFander: akurat tutaj pinokio mówi prawdę, jakbyście byli zainteresowani na poważnie a nie oglądali jak patostream bo wam się famemma skończyło to byście sobie z takich rzeczy zdawali sprawę.
  • Odpowiedz
@Njal: Nawet najbiedniejsze dzieckami mialy jedzenie w szkole praktycznie za darmo i to juz w 2005/2006 a nawet wczesniej, w Polsce po wejsciu do UE nigdy nie bylo problemu glodu.
  • Odpowiedz
jak kogoś nie stać było na dziecko to nie powinien się na nie decydować

Nawet najbiedniejsze dzieckami mialy jedzenie


i właśnie dlatego PiS wróci do władzy prędzej czy później, nie dość że kłamiecie to jeszcze gardzicie ludźmi.
Wasza propaganda partyjna jest żałosna.
  • Odpowiedz
akurat tutaj pinokio mówi prawdę, jakbyście byli zainteresowani na poważnie a nie oglądali jak patostream bo wam się famemma skończyło to byście sobie z takich rzeczy zdawali sprawę.


@Njal: No ciekawe ciekawe, bo akurat niedaleko mam punkt wydawania żywności biednym i ostatnio jak widziałem, to kolejki są większe niż w 2015. A prawda jest taka, że jak się sprawdzi dane GUS to punktem zwrotnym było właśnie wejście do UE i od
  • Odpowiedz
@Ranmus To, że żyłeś w 2015 roku w Polsce A, to nie oznacza, że w Polsce B, na Podlasiu, taki problem nie występował - szczególnie gdzieś na zadupiu, na podlaskiej wsi. Pamiętam doskonale biedę, bo sam w takiej wsi na Podlasiu się wychowałem. Moja koleżanka z klasy często do końca września nie miała w ogóle podręczników do szkoły, bo nie było jej rodziców na to stać. Częstym też przypadkiem było branie na
  • Odpowiedz
@zakamuflowany_fetyszysta XD nie mam żadnych danych, bo statystykami się nie interesuję a danych nie zbieram. To moje doświadczenie i spostrzeżenie z tamtych lat. Możesz zapytać tych mieszkańców wsi, jak wtedy żyli. Albo, co najlepsze, możesz zobaczyć na google street view podlaską wieś w 2012/2013 roku - np. moja wieś jest akurat zarejestrowana przez kamery w roku 2012.
  • Odpowiedz