Wpis z mikrobloga

@bgjm a to nie czasem tak że możesz sobie to zaslepiac i/lub montować baterie z drugiej strony? Możesz dzięki temu obracać przeciew zlew jak ci wygodniej czy komora po lewej czy po prawej
  • Odpowiedz
  • 15
@bgjm w pierwszej kolejności umożliwia to dwustronny montaż zlewozmywaka i w zestawie masz zaślepkę na drugi otwór. Możesz tam też zamontować całą masę akcesoriów które zostały tu wymienione - dozownik na mydło/płyn do mycia naczyń, przełącznik rozdrabniacza, pokrętło do korka, dodatkowa bateria do wody filtrowanej. Otwór jest uniwersalny, tak że wszystkie takie akcesoria będą pasować.
  • Odpowiedz
@bgjm kran może być zamontowany po obu stronach a po wolnej stronie to jest regulacja jak wysoko koronek siedzi w zlewie. U mnie jest takie kwadratowe coś którym można kręcić
  • Odpowiedz
@bgjm: rozne sa dodatki w ta dziure, moze byc tez zwykla zaslepka., ja tu mam dozownik do plynu do mycia naczyn. Na poczatku myslalem ze to #!$%@? i bzdet a teraz kocham :D ze jeden przycisk i mam plyn a nie #!$%@? sie z brudna butelka, nie sadzilem nawet jak taki maly bzdet mnie ucieszy a na poczatku jak dziewczyna to kupila to rece mi opadly "co ta baba zas wymyslila"
  • Odpowiedz