Wpis z mikrobloga

Kolejny sukces, pijcie że mno kompot!

Znowu udało mi się wyspać, ale żadnych snów od kilku dni, mam nadzieję że znowu nie nadejdą falą.
Jutro do roboty i oczekiwanie na piątek bo wracamy do kraju na święta.

Wczorajsze pytanie od @GRBAS
jesteś za granicą w celach zarobkowych na chwilę a żona została w kraju? Przed wyjazdem już było chlane?
Czy przez picie miałeś sytuację że traciłeś jakaś część majątku /drogie rzeczy oprócz kasy wydanej na alkohol?

Siedziałem kilka lat temu przez jakieś dwa lata, żeby zebrać na mieszkanie potem wróciłem i po czasie wszedłem w spółkę z kolegą i tak po czasie przeszedłem do chlania (przez jakiś czas działało :P).
I nie raz #!$%@? ciałem rzeczy na pile, zawsze wymiar się zgadzał, palce mam wszystkie :D
Po odejściu od niego (płaci mi w ratach kwotę za którą "odkupił " odemnie udziały) wyjechałem znowu, teraz mija jakieś 1.5 roku w różnym trybie typu 5/2, 4/2, ostatnio kilka razy nawet częściej byłem.
Ogólnie nie przypominam sobie sytuacji w której bym coś zepsuł, rozwalił będąc #!$%@? (ostatnio wypadł mi telefon na podłogę, ale uszkodziło się szkło naklejone na ekran).

Pamiętajcie, nie jesteście w tym sami i zawsze znajdzie się ktoś kto wyciągnie do was pomocną rękę, tak jak do mnie za co będę zawsze wdzięczny!

Jeśli ktoś chce być wołany proszę o informację.

Przejezdnych zapraszamy codziennie o 20:00

Wołam
@DeutscheGesetze
@wieszakhybrydowy
@Oaken_arm
@GRBAS
@szogu3
@cor1sto

#wychodzimyzalko #alkoholizm #depresja
  • 9
@analog_brain: Jest to grupowa terapia w poradni uzaleznien( nie szpitalne),wyjasnianie mechanizmow,prace domowe odnosnie wplywu picia na twoje zycie i takie tam.Zajęcia trwaja 5-6 godzin codziennie.Decyzja byla moja bo troche nawywijalem pozatym mialem juz pare razy padaczke alkoholowa,a ledwo 30 lat skonczylem,a uzalezniony bylem/jestem gdzies od conajmniej 6+do tego uzaleznienie krzyżowe od fety