Wpis z mikrobloga

#gliwice Hej! Jako,ze niedawno sie rozstalam i troche samotnie sie czuje ^^ Znajomi sa ale wszyscy raczej z dziecmi a jak to wiadomo ciezko jest wtedy wychodzić czy nawet pogadac przez telefon czy popisac. Czy ktos moze chetny do pogadania chociaz? Mozna pogadać o ciekawostkach albo o swoich zainteresowaniach jednym slowem o wszystkim ^^ Moze cos sie trafi i jakieś nawet wspolne spędzanie czasu na kawie czy jakiejś innej aktywnosci zeby jakos wyjsc do ludzi. Ktos chętny prosze pisac tutaj albo wiadomość prywatna napewno sie odezwe :)
  • 11
  • 0
@tomszczyk Jako,ze nie chce brac ludzi jako zwierzeta. Spytam o jakie aktywności chodzi? Jakas siłownia, scianka,bilard? Jezeli tak to chetnie jezeli mial to byc tekst typu hehe inne aktywności u mnie na chacie to daruj sobie ten post nie powstal do głupiego komentowania i pisania nie śmiesznych tekstow ^^
  • 0
@tomszczyk Ale wiesz,ze to wytlumaczenie nic nie wnosi do tego postu i do mojej osoby? I to,ze jesteś na wykopie umożliwia Ci gadanie glupot a w realnym swiecie tez tak masz? Czy tylko tutaj zanizasz swoj poziom zeby sie dopasowac.
Wierze,ze fajny z Ciebie chlop i zycze Ci zebys nie szedl z tłumem jak reszta baranow! ^^
  • 0
@tomszczyk Nie zrozumiales mojej poprzedniej wiadomości ale to ja ja zle sformułowałam w sumie. I nie zgadzam sie ,ze każdy moze. Ja nie pozwalam zeby zajeci faceci mowil mi np ze zapraszaja mnie na inne aktywności do siebie ^^ To nie jest smieszne kompletnie