Wpis z mikrobloga

Mam problem z paczką z aliexpress. Totalnie o niej zapomniałem i nie bylo mnie w domu, no i paczka byla na poczcie ale potem zrobili zwrot, tylko ze w systemie pokazuje ze zostala doreczona... A ja zadnej paczki nie posiadam. Pisalem do tej firmy co mi wyslala i odpowiedzieli ze paczka zostala dostarczona. Ktos qiw gdzie sie zglosic z tym problemem i dlaczego pokazuje ze zostala dostarczona skoro nawet tam nie mieszkam w tych Komornikach... #pytanie #aliexpress #chiny #temu #zakupy #prawo #paczka #poczta #pocztapolska #niebieskipasek #polska
MlodySayten - Mam problem z paczką z aliexpress. Totalnie o niej zapomniałem i nie by...

źródło: Screenshot_20231208-110652_Chrome

Pobierz
  • 5
@MlodySayten: Komorniki to nic innego jak główne miejsce rozdzielania przesyłek zagranicznych. Idź na pocztę, choć i tak to w niczym nie pomoże. Przesyłka została dostarczona, ale na dział zwrotów

Edit: znamienne jest to, że zapomniałeś o tej paczce. W sumie to nie ma tu żadnej winy poczty.
@Naczelnik_Weles: No wiem ze zawaliłem, ale jak to teraz naprawic, żebym dostał zwrot za tą paczkę? Koszy przesyłki mogę zapłacić, tylko chodzi o kasę za przedmiot. Jak piszę do tego sklepu, to oni odpisują że paczka została odebrana... A jak śledzić teraz tą paczkę zwracaną przez to CAINIAO, orientujesz się może?
Widzę, że temat świeży w miarę więc się pożalę. Moja paczka leży już 5 dni w komornikach i kij wie czy w ogóle ruszy. W necie piszą, że to najgorsza sortownia i paczki czasem w ogóle nie dochodzą.
Jestem, delikatnie mówiąc, niepocieszony tymi opiniami, bo za stówkę zamówiłem kabel do słuchawek (dzięki zniżkom), który normalnie kosztuje 250. I w tej cenie już go raczej nie dostanę.