Wpis z mikrobloga

Uwaga! Nazwa wysyła teraz proformy do niezamówionej usługi "Whois Privacy zapewniająca ochronę danych Abonenta w rejestrze Whois dla domeny" w cenie 246,00 zł. Nie dajcie się zrobić w konia! Proforma przypomina zwykłą fakturę za domenę i ktoś, kto nie ogarnia tematu może to gówno opłacić. 246 zł. Czujecie?

#nazwapl #hosting #nazwa
  • 18
  • Odpowiedz
@Kriter: Wspomniana proforma została wygenerowana i przesłana do Klientów, którzy są właścicielami domen globalnych zarejestrowanych na firmę, zgodnie z zapowiadającym mailingiem wysłanym 15.11.2023. Od dzisiaj każdy Abonent domen globalnych zamawianych na firmę ma możliwość odpłatnego ukrycia danych w ramach usługi WHOIS Privacy i to on decyduje, czy chce z niej korzystać.

Każda nasza proforma zawiera szczegółowe dane na temat przedłużanej usługi – wszystko opisane jest w poszczególnych pozycjach, tak jak w
  • Odpowiedz
  • 2
@nazwapl: a co ja napisałem? Dokładnie to samo, ale prostym językiem, zrozumiałem dla każdego. Proforma jest kompletnie niezrozumiała dla normalnego klienta. Co zrobić, aby stała się zrozumiała? Ano wrzucić nagłówek o treści: NIE MUSICIE TEGO PŁACIĆ, TO NIE JEST OPŁATA ZA DOMENĘ. U INNYCH OPERATORÓW JEST TO W CENIE DOMENY, ZWYKLE 5 KROTNIE NIŻSZEJ!

I by była gitara.
  • Odpowiedz
@Kriter: Wszystkie nasze proformy mają ten sam wygląd, proforma to jedynie propozycja zakupu/przedłużenia danej usługi i to Klient decyduje, co chce opłacać. Wystarczy zweryfikować to, co znajduje się na poszczególnych pozycjach opisanych w dokumencie.
  • Odpowiedz
  • 1
@nazwapl: to codziennie wymyślajcie jakieś usługi z dupy i wysyłajcie klientom proformy. Może więcej rybek wpadnie w sieć. Polecam się na przyszłość jeśli chodzi o tego typu kreatywne pomysły.
  • Odpowiedz
@Kriter: ( _) może niech od razu wystawią proformę na cały katalog usług i wtedy klient sobie wybierze co chce. Ciężko byłoby mi podjąć współprace z kimś, kto zamiast mi coś zaproponować w drodze dialogu, to wysyłałby mi na maila fakultatywne proformy. Wyobraź sobie operatora tv kablowej, który nagle wysyła Ci proformę na 200 kanałów (zainteresowany jesteś i płacisz tylko za 100), zamiast ewentualnej informacji - haj mamy
  • Odpowiedz
Nasi Klienci zostali mailowo poinformowani już 15.11.2023 o usłudze Whois Privacy oraz o proformie, która zostanie dla tej usługi wygenerowana z propozycją z jej skorzystania. W tym miejscu mocno zachęcamy do kontaktu z naszym całodobowym Działem Obsługi Klienta celem rozmowy na temat wspomnianej proformy.
  • Odpowiedz
@Kriter: Tak jak już wspomnieliśmy we wcześniejszych odpowiedziach – do Klientów, którzy są właścicielami domen globalnych zarejestrowanych na firmę, została wysłana wiadomość mailowa zawierająca szczegóły na temat usługi WHOIS Privacy.
  • Odpowiedz
Uwaga! Nazwa wysyła teraz proformy do niezamówionej usługi "Whois Privacy zapewniająca ochronę danych Abonenta w rejestrze Whois dla domeny" w cenie 246,00 zł. Nie dajcie się zrobić w konia! Proforma przypomina zwykłą fakturę za domenę i ktoś, kto nie ogarnia tematu może to gówno opłacić. 246 zł. Czujecie?


@Kriter: Ktoś normalny jeszcze w ogóle korzysta z usług tej firmy?
  • Odpowiedz
  • 1
@megastulejka: nie wiem, chyba nie ¯\(ツ)/¯

Co nie zmienia faktu, że sposób prowadzenia biznesu i myki stosowane przez tą firmę powinny być wykładane na uniwersytetach. Nie wspomnę o ostatnio wystawianych fakturach za pół roku (wiesz, normalnie klienci dostawali fakturę za cały rok a teraz przychodzi troszkę mniejsza, ale za usługi wykupione na pół roku) - co jest mistrzostwem świata.
  • Odpowiedz
Zgodnie z sugestiami naszych Klientów, został wprowadzony model płatności półrocznej, który pozwala na rozłożenie wydatków w ciągu roku. Oczywiście, jeśli Klient chce zmienić domyślny okres abonamentowy z 6 miesięcy na 12 miesięcy, wystarczy, że skontaktuje się z naszym Działem Obsługi Klienta. Jak wynika z naszego cennika, koszt usługi w abonamencie 6-miesięcznym to połowa ceny w abonamencie rocznym.
  • Odpowiedz
@nazwapl: jesteście na równi tych scamerów, którzy wysyłają faktury za niby jakąś usługę i liczą na to, że przejdzie to przez księgowość. Typowi wyłudzacze kasy, wstyd.
  • Odpowiedz
@megastulejka: Januszem zachęceni promocjami na domeny za 1 zł na pierwszy rok i Jacuś starzy klienci którym nie chce się przenieść domen. Ja w tym roku przechodzę z ostatnią domena bo koszty mają skandaliczne.
  • Odpowiedz