Wpis z mikrobloga

  • 21
@Lardor i git, nie będę miał nic i będę szczęśliwy xD

ty masz już tak sprany beret propagandą alt-rightu że nawet jak byś miał wszystko to byś był nieszczęśliwy.
  • Odpowiedz
  • 5
@Njal odezwał się eko komuch. Zielona propaganda! Sam masz beret zryty jak obserwuje co się dzieje na świecie i widzę, że mamy komunę zielonej odsłonie. Zielony surze szur szur szur. Więcej łykaj tego Globo homo gówna
  • Odpowiedz
  • 12
Warszawa chce być jak Amsterdam a nie jak miasta trzeciego świata, czyt. USA.


@Njal: też gadałem takie bzdury o ruchu w USA, a potem tam pojechałem i jeździłem samochodem. Sama przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie będziesz miał nic i będziesz miał być szczęśliwy


@Lardor: dalej ktoś powtarza bzdury z tytułu artykułu, który mówił o tym, że ludzie sami pchają się w abonamenty i kredyty, a rynek się do tego dostosuje? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogau jak USA jest krajem trzeciego świata to czym jest połowa Afryki, Ameryki południowej czy Korea Północna. Widać, że użytkownik tego profilu to nieudolny troll i szur. Pewnie patrząc na jego zapędy komunistyczne i paskudne poglądy to Korea Północna dla gościa jest krajem 1 świata.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Jak widać całkiem sporo ludzi tutaj jest zadowolona z tego głosowania.

@Njal Tylko w tym Amsterdamie masz znacznie lepiej rozwiązaną komunikacje zbiorową. Amsterdam ma znacznie lepszą siatkę drogową. Amsterdam jest gęściej zaludniony.

SCT jak chcą wprowadzać to trzeba to zrobić z głową. Rozumiem jeśli taka miałaby być ograniczona do historycznego centrum miasta. U nas? W Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu aktywiści chcą żeby była na cała miasto. Nawet u niemiaszków ich
  • Odpowiedz
Nie po to Warszawa stworzyła najlepszą sieć komunikacji zbiorowej w Polsce i tej części Europy,


@plonace_kalosze: kurde, to niech jeszcze tą sieć na ulice wprowadzą, bo póki co to metro ma dwie niepełne linie, autobusy na popularnych trasach wypadają z kursów bo nie ma kierowców... tak więc moja rada, odstaw mireczku narkotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 16
Tylko w tym Amsterdamie masz znacznie lepiej rozwiązaną komunikacje zbiorową. Amsterdam ma znacznie lepszą siatkę drogową.


@Darth_Gohan: Amsterdam to ulubiony przykład pseudoaktywistów do czasu, aż im powiesz, że w Amsterdamie autostrada jest 2-3 km od samego środka centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz