Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o prowadzącej, Marcie Manowskiej? Czy waszym zdaniem jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu? Ja uważam, że zrobiła regres w ostatnim czasie i jakoś tak mnie odpycha jej osoba, widać często, że ma swoje ulubione osoby w danej edycji, a dla reszty jest mniej miła. No i też jeśli chodzi o wygląd, to czasem uważam, że jest naprawdę atrakcyjną kobietą, a czasem mam takie meh.

#rolnikszukazony
kasx89 - Co sądzicie o prowadzącej, Marcie Manowskiej? Czy waszym zdaniem jest to odp...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kasx89: poznałem ja osobiście i nie zgodzę się z moim przedmówcæ, że jest neutralna. W mojej opinii jest po prostu wredna, a zarzutów nie potrafi powiedzieć wprost tylko dookoła. Patrzy z góry, jednych lubi, innych nie. Jak sobie kogoś upoluje, to marny jego los. Jak kogoś sobie upodoba, to co by nie robił będzie go w programie bronić.
  • Odpowiedz
Niestety nie mogę powiedzieć, ale moja aktywność na tym tagu nie jest przypadkowa. Mądremu nie trzeba tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasx89: Ogólnie ona wygrała casting z żoną Dowbora. Wtedy decyzja super słuszna, teraz się broni. Trochę tak jak Milionerzy i Urbański czy dajmy na to Jaka to Melodia z Robercikiem-gwiazdorem. Może Brzozowski się stara, bo Norbi pajacował mega, ale jak zabiera się twarz programu, to już nie to. Ja myślę, że Marta ma trochę żal do stacji, że nie dali jej np. koncertów latem prowadzić, że nie ma jej więcej nawet
  • Odpowiedz
  • 1
@Sylwiusz89 o nie, serio z Dowborowa? Nie wyobrażam sobie Aśki jako prowadzącej, nie ten „poziom”, żeby ona na wieś jechała do prostych chłopków roztropków. Dobrze, że wybrali Manowską jednak, mimo że idealna według mnie nie jest.
  • Odpowiedz
@kasx89: Znalazłem coś takiego, źródło pomponik.pl coś takiego, ale ja czytałem o tym, gdzie indziej, chyba w papierowej Angorze na wakacjach z 10 lat temu hehe Ale jest: Koroniewska startowała w castingu na prowadzącą program "Rolnik szuka żony". - Było to na początku 2014 roku, przed pierwszą edycją programu
  • Odpowiedz
Ja uważam, że zrobiła regres w ostatnim czasie i jakoś tak mnie odpycha jej osoba, widać często, że ma swoje ulubione osoby w danej edycji, a dla reszty jest mniej miła.

@kasx89: Mam podobne przemyślenia. Niby nie jest źle, ale z daleka widać, że Manowska ma swoje sympatie i antypatie. Przypomnijcie sobie finały z Pieczarką czy tą od ziemniaków. Ona tam była stroną. Chyba nie tak to powinno wyglądać...
  • Odpowiedz
@kasx89: mnie sięogląda lepiej jak jej nie ma. Dawnych serii nie oglądałem, teraz to wygląda jakby kazali jej na siłę z tymi ludźmi rozmawiać - coś przytakuje, potakuje, a z miny wygląda jakby nie chciało jej się z nimi gadać.
  • Odpowiedz