Wpis z mikrobloga

W całej tej dramie obecnie chodzi o to, że wzgardzona przez Gonciarza, niestabilna psychicznie laska, której ten nawet nie zranił w żaden poważny/karalny sposób, uwzięła się na niego, zaczęła o nim kręcić dziesiątki TikToków, wypisywać do jego znajomych, a także do byłych, hintując im, że w jakiś sposób została skrzywdzona, by wyłudzić prywatne konwersacje, a potem publikować je w sieci, często w zmanipulowanej i wyrwanej z kontekstu formie, co już na poprzednich etapach powinno w oczach opinii publicznej ją przekreślić.

Jeśli Gonciarz ma na sumieniu jakieś krzywe zachowania, to chyba żadne z tych dotychczasowo pokazanych nie jest nawet porównywalne do nękania tiktokami i organizacji ogólnopolskiego linczu.

Nawet, jeśli Krzysztof jest hipokrytą, to każdego z nas może spotkać w pewnym momencie taka sytuacja. Wystarczy po prostu spotkać niewłaściwą osobę.

#gonciarz
  • 11
  • Odpowiedz
@Kostikov: ale o której byłej mówisz, Kasi, Darii, cpunce czy jeszcze innej? A może o tych słynnych modelkach z Japonii o których mówiła Kasia? Wszystkie byłe gonciarza go prześladowały?
  • Odpowiedz
@Kostikov: a może mówisz o transseksualnym montażyście gonciarza (beka nie będę ukrywał) który powiedział że o wszystkim wiedział i przeprosił za to że siedział cicho. To też była gonciarza która na nim się uwzięła?
  • Odpowiedz
@Kostikov: szczerze mówiąc nie trzymam żadnej ze stron bo obydwoje są mocno zaburzeni i toksyczni, ale przypomniała mi się taka sytuacja i mimo, że sama jestem dziewczyną to uważam, że odrzucone kobiety są okropne. W ekipie mamy przyjaciela jest on dosyć towarzyski, miał wokół siebie wiele kobiet i lubił jednorazowe przygody, ale nigdy żadnej nic nie obiecywał i stawiał sprawę jasno, że to tylko ons. Przespał się z jakąś dziewczyną po
  • Odpowiedz
  • 3
@Kostikov: dziewczyna się ośmiesza, a najlepsze że minęło 1,5 roku od tego ich rozstania, a nie wyciągnęła żadnych wniosków. Spotykała się z facetem co chciał tylko poruchać i nagle zdziwiona że nie chce związku. Do tej pory miała stado spermiarzy, a jak w końcu ktoś ją odrzucił to trzeba mu zniszczyć życie. Trochę ja rozumiem, bo też byłam w jej wieku i też dostałam kosza, ale trzeba jakoś przeżyć to upokorzenie
  • Odpowiedz
Podsumowując -- Gonciarz może być toksycznym zjebem i hipokrytą, uprawiającym przygodny seks z młodymi, ale pełnoletnimi modelkami. Niestety, nie jest to karalne (może poza narkotykami, no ale kaman). Co innego publikowanie czyichś prywatnych konwersacji, nagrywanie dziesiątek tiktoków ewidentnie o nim i wypisywanie do jego znajomych -- to już moim zdaniem nękanie.


@Kostikov: Gonciarz oberwał nie za to że ruchał narkomanki a za to że jest hipokrytą i kłamcą. Za to samo
  • Odpowiedz
@Kostikov: I w tego typu środowiskach tam wszyscy mają na siebie brudy bo każdy tam jest większym bądź mniejszym zjebem. Dlatego gonciarz na początku przeprosił za swoje zachowanie bo wie że jest winny. Później zmienił narrację bo poza darią nikt nie ujawnił twarzy otwarcie mówiąc co tam siedziało.

Teraz pewnie będą się pozywać po cichu albo mniej po cichu, może kolejne brudy wyciekną, może gonciarz zastraszył inne laski zobaczymy. Ale już
  • Odpowiedz
Ale też ostatnio stwierdziłem, że nie ma co tutaj się jakoś udzielać bo po prostu wykopki są trochę debilami w tej sprawie a przekonanego nie przekonasz.


@janciopan: Miej na uwadze, że też tu jesteś, panie wykopku ;)
  • Odpowiedz