Wpis z mikrobloga

Zajebiście. Zdecydowałam się na terapie. Naczytałam się opini o pani psycholog. Cudowna, wspaniała. Za fachowca się płaci, więc piewsza wizyta 250, następna 200. Poszłam tam myśląc, że spotkam się z ta panią. Okazało się, że będę mieć terapie z jakąś młodą pania, która u niej pracuje. Nikt mnie nie informował i nie pytał, kontakt tylko przez esemesy. Na necie nie ma informacji, nawet nikt w komentarzach się na to nie skarży.
Ręce mi opadły.

#depresja #dwubiegunowka #zalesie #psycholog.
  • 8
  • Odpowiedz
@Ana77: 200zł do tego, pierdziel takiego terapeutę i szukaj innego. Ktoś zamiast strać się pomóc ludziom to tylko czysty biznes sobie zrobił.
150zł/h to max! a i tak uważam, że dla ludzi z problemami to jest chora kwota bo często nie są w stanie zarobić przez to co się dzieje z nimi, terapia kosztuje dodatkowo i się robi błędne koło. Przynajmniej moja terapeutka się stara za te 150zł :E, ale to
  • Odpowiedz
@meltdown: jak całej prywatnej praktyce lekarskiej... człowiek idzie bo musi, a jakich kwot by nie ustalili to je dostaną.... oj widzę tu zarąbiste miejsce na regulację państwa bo jest coraz gorzej. Ale jak państwo się wtryni to bedzie jeszcze gorzej i masz babo placek.

Chociaż takie przeglądy aut np. jakby nie regulacja to by kosztowały 2-3x tyle,
  • Odpowiedz
  • 0
@Cachorro: @Nerlo_ajcats: Problem w tym, że ja juz nie mam czasu. Może rozglądne się i pójdę gdzie indziej i zobaczę po pierwszym spotkaniu - tutaj pani niewiele miała do powiedzenia.
. Jest jeszcze polecany taki facet. Z tym, że znowu będę musiała opowiadać :(
  • Odpowiedz