Wpis z mikrobloga

Mirki polecacie jakąś golarkę do głowy, która tnie tak krótko jak Phillips one blade? Kupiłem niedawno one blade, ale ostrza bardzo szybko się zużywają. Już po trzech strzyżeniach czuć że ciągnie włosy. Po 6-7 strzyżeniu ostrze nadaje się na śmietnik. Nie jestem zadowolony, ponieważ jedno ostrze kosztuje 40-50 zł i starcza na 2 tygodnie.

#golenie #golarki #strzyzenie #oneblade #wlosy
  • 5
  • Odpowiedz
Mirki polecacie jakąś golarkę do głowy, która tnie tak krótko jak Phillips one blade? Kupiłem niedawno one blade, ale ostrza bardzo szybko się zużywają. Już po trzech strzyżeniach czuć że ciągnie włosy. Po 6-7 strzyżeniu ostrze nadaje się na śmietnik. Nie jestem zadowolony, ponieważ jedno ostrze kosztuje 40-50 zł i starcza na 2 tygodnie.


@kowallo: u mnie na pół roku xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PodniebnyMurzyn golisz całą głowę czy tylko zarost? Przed kupnem czytałem że starcza na 3-4 miesiące, ale chyba tylko jak wąsa golisz. Kupiłem oryginalne ostrza z dwóch różnych źródeł i tępią się w podobnym tempie.
  • Odpowiedz
@kowallo: mogę potwierdzić że głowę to po kilku strzyżeniach ostrze do śmieci, szczególnie jeśli nie "podtrzymujesz" praktycznie codziennie tylko tniesz kilkudniowe włosy. Co do zamiennika to chyba tylko żyletki zostają
  • Odpowiedz