Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: wydaje mi się że ta opozycja do relacji sponsorowanych przez kobiety to jest forma zazdrości. W sensie że czemu ona ma mieć dobrze skoro ja nie mogę. Często "nie mogę" jest przez stałego partnera, albo nawet przekonanie że to niemoralne.
Ale koniec końców skoro "ja nie mogę to muszę jej obrzydzić"
  • Odpowiedz
  • 1
@Tata_Kasi nie sądzę. Jak przeczytałam kilka wiadomości jakie piszą faceci to mi się autentycznie zrobiło niedobrze. Nie wiem jak można nie czuć do siebie obrzydzenia po czymś takim.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak można nie czuć do siebie obrzydzenia po czymś takim.


@WielkiNos: co do obrzydzenia do siebie to myślę że każda osoba jest indywidualnym przypadkiem. Jedna nie może sobie tego wyobrazić, a inna wręcz na odwrót.
Ale zazwyczaj dyskusje na ten temat są teoretyczne, kobiety które wyrażają swoją opinię nigdy nie rozważały wejścia w taką relację, one nie myślą o detalach jakby to wyglądało.
Ty poruszyłaś ten temat i od
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: @onepnch

Jak zwykle musi się trafić syn śniegu, który tak bardzo jest przesiąknięty wykopowymi wyrywami o materialistycznych p0lkach bez szacunku do siebie, że uważa wpisy ze screena za niemożliwe do zaistnienia, czymś w rodzaju zawiści do innej kobiety albo robieniem z siebie świętej, bo na pewno każda musi mieć coś za uszami. Weźcie się leczcie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Generalnie w ten sposób ogólnie zachowują się normalne kobiety, ale wykopkom #przegryw #redpill (chociaż to w sumie to samo) oraz innym imbecylom nie wytłumaczysz. Ja też widziałem jakie rzeczy potrafią pisać do dziewczyn i szczerze ja nawet laskom współczuje bo większość po prostu je traktuje jako worek na spermę bez szacunku totalnie. Ładne laski mają przesrane z tego powodu, że są ładne wbrew różnym teoriom dziwnym wykopków.
  • Odpowiedz
czymś w rodzaju zawiści do innej kobiety albo robieniem z siebie świętej, bo na pewno każda musi mieć coś za uszami. Weźcie się leczcie.


@AlienFromWenus: niestety jest to częste zjawisko które obserwuje w życiu. Niby nie jest to otwarta krytyka, ale takie insynuacje. Trochę jakby kobiety nie lubiły innych które uważają za ładniejsze od siebie albo zaradniejsze. I wiadomo że nie jest to 100% przypadków ale jednak większość
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: no ale skąd pogląd że jak któraś ciśnie lasce która nie ma ambicji, że woli być utrzymanka i te które walczyły o emancypacje się w grobie przewracają, to na pewno sama by tak chciała tylko nie może bo jest za brzydka?

@WielkiNos może zdejmij maskę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na pewno sama by tak chciała tylko nie może bo jest za brzydka?


@AlienFromWenus: nie koniecznie "bo jest za brzydka" czasem nie może bo jej światopogląd nie pozwala albo jest w związku. Jaki by nie był powód to kobieta nie chce żeby inna miała łatwiej, ani żeby innej się lepiej powodziło. To naprawdę większość lasek mierzi, to jest sytuacja niekomfortowa. Jak koleżanka nie ma pieniędzy to powinna do żabki iść za
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus

@Tata_Kasi: @onepnch


Jak zwykle musi się trafić syn śniegu, który tak bardzo jest przesiąknięty wykopowymi wyrywami o materialistycznych p0lkach bez szacunku do siebie, że uważa wpisy ze screena za niemożliwe do zaistnienia, czymś w rodzaju zawiści do innej kobiety albo robieniem z siebie świętej, bo na pewno każda musi mieć coś za uszami. Weźcie się leczcie.


A ty jesteś taka święta? Masz karuzele kuta@@w na koncie za uszami. Dziewicą dla
  • Odpowiedz