Wpis z mikrobloga

@damienbudzik porcje rzeczywiście nie są za duże, ale ja uważam że to niezły kebab. Mięso to nie jest kula mocy o niewiadomym składzie, pracownicy też mają jakieś instrukcje jak składać te kebaby więc stosunek surówki mięsa i dodatków jest zawsze w miarę dobrze zachowany. Nie ma sytuacji że dostajesz mało mięsa albo samo gówniane mięso. Surówki są zawsze świeże a mięso tak jak już mówiłem jest przyzwoite i smaczne. Kebab duży nie
  • Odpowiedz
  • 1
@tomasz-kozlowski122: Mam podobne zdanie, jedyne z czym się nie zgadzam to z tym:

Kebab duży nie jest ale bardzo drogi też nie jest

Bo wg mnie jednak jest drogi.

Ale jeśli chodzi o mięso to zawsze jest bardzo dobre, w przeciwieństwie do innych kebabów (nawet tych polecanych), gdzie zależy jak się trafi. Po Berlin Doner Kebap nigdy nie miałem żadnych rewolucji żołądkowych, a mam bardzo delikatny żołądek i różnie z tym
  • Odpowiedz
@damienbudzik jakbym miał podsumować Berlin doner kebab to dał bym chyba 6.5 lub 7 na 10. Dobrze że zwróciłeś uwagę na mięso bo w większości kebabów właśnie to jest najgorsze gówno. Kiedyś obejrzałem dokument uwagi gdzie katowali chore krowy i pracownik tej patologicznej rzeźni powiedział dziennikarzowi że to mięso idzie na kebaby :D od tego czasu gdy mięso w jakimś kebsie ma konsystencję pasztetu i ten specyficzny smak kuli mocy który uzyskują
  • Odpowiedz