Wpis z mikrobloga

Chciałem zmienić pracę jak najszybciej w 2024 ze względu na brak rozwoju w określonym obszarze w obecnej.

Problem w tym że z miesiąc temu wpisałem się do excela planningowego że będę pracował w pierwszym kwartale 2024.

Tak samo są już mi wydzielane taski na pierwsze miesiące.

Co mam zrobić w tej sytuacji? Muszę kogoś poinformować że mam zamiar szukać innej pracy?

#pracbaza #pracait
  • 14
Muszę kogoś poinformować że mam zamiar szukać innej pracy?


@przegrywam_przez_miasto: Nie i nie powinieneś bo po co miałbyś to robić? Nie jesteś im nic więcej winien niż to na co się umówiliście i zapisaliście w umowie - sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

Problem w tym że z miesiąc temu wpisałem się do excela planningowego że będę pracował w pierwszym kwartale 2024.


@przegrywam_przez_miasto: Ale że skłamałeś czy co? Jeśli nie masz nagranej
@przegrywam_przez_miasto:
Przede wszystkim, to NIE MÓW, ŻE >>MASZ ZAMIAR<< XD - BEZ NAGRANEJ UMOWY, TO JEDYNY ZAMIAR JAKI MOŻESZ MIEĆ, TO BEZROBOCIE XD, bo firma sama cię odwali przy pierwszej okazji, wiedząc że chcesz odejść.

Jeśli naprawdę lubisz ludzi w obecnej robocie, to powiedz i ew. wyjdź z jakąś propozycją.
Jeśli wiesz, że będzie sranie żarem i gadki o tym, jak to się nagle firma rozpadnie, to od tego jest
@przegrywam_przez_miasto omg typie xD szukasz nowej pracy, rzucasz papiery w starej , na drugi dzień dostajesz depresji, na zwolnieniu dochodzisz do siebie przed nową pracą, odpoczywasz a obecna firma płaci ci za niewykorzystany urlop.
Jeśli zamierzasz zostawić sobie ucieczkę do starej pracy sugeruje dbać o zdrowie i nie chorować.