Wpis z mikrobloga

@Zayatzz: Widzę, że zdaniem gorszego masturbatora @pielgrzym-rozumu jest jak Duch Święty. Niby jeden, a jakby liczba mnoga.

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Abym dobrze zrozumiał, nie oglądam specjalnie tego parodysty. @pielgrzym-rozumu, mający mały kanał na YT, w komentarzach na kanale ministranta pokłócił się z innymi widzami. Leniom z Wykopku, jak mnie, nie chciało się tego szukać i poprosili o prt scr, a
  • 7
@Goatlord: przede wszystkim Pielgrzym prowadzi kanał na serio, gdzie na serio zajmuje się filozofią, podczas gdy alumn zajmuje się publikowaniem setek filmów o konfie i Januszach, w których to od 3 lat przekazuje z grubsza te same treści plus promowanie paranauki, szurów i kolportacja fake newsów. Stąd też uważam, że ten kanał na serio i nieironicznie mogą oglądać tylko imbecyle. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że Pielgrzym użył jakiegoś specjalistycznego
@Zayatzz: Jeśli tak jest, to musi pływać rozpaczliwcem. Stawiam puszkowego Harnasia, że ma spory feedback ludzi, którzy zobaczyli pokasowane komenty, manipulacje, itp, a teraz się do niego odezwali. Nie zazdroszczę, ale rozumiem.

Generalnie zamysł rozegrania sprawy całkiem zmyślny. Szkoda, że wykonanie wg. poznańskiej szkoły zarządzania kryzysowego imienia niehabilitowanego.

Trzeba być debilem, aby zarzucać np. osobie z problemami zdrowotnymi, która miesiąc temu wrzuciła ostatni wpis na kartę społeczność, opieszałość w tworzeniu materiałów
Goatlord - @Zayatzz: Jeśli tak jest, to musi pływać rozpaczliwcem. Stawiam puszkowego...

źródło: 2023-12-04_15h19_08

Pobierz
  • 1
@Goatlord: nieśmiało pragnę zaznaczyć, że to ja jestem architektem spisku przeciwko niemu, od 2 lat kolekcjonuję kompromaty, ocenzurowane debunki, dowody na to, że łże jak pies swojej własnej publiczności. Warto było czekać cierpliwie ;]
  • 1
@Zayatzz: @pielgrzym-rozumu taka mała prośba do Ciebie, ponieważ jestem bardzo ciekawy, co się stanie ;] Jeżeli zamierzasz wdać się z nim w polemikę, to trochę się jeszcze wstrzymaj. Powiedz, że nie chcesz rozmawiać z kimś nieuczciwym intelektualnie i żeby mieć czyste sumienie chcesz, aby złożył publiczną deklarację na swojej karcie społeczności, że nigdy w trakcie swojej działalności na YT nigdy celowo nie wprowadził swojej publiczności w błąd, nigdy nie usuwał komentarzy
  • 1
@12345user: nie wyrabia chłopaczyna nerwowo. I ciężko się dziwić. Wczuj się w jego ohydną osobę. Masz pełną świadomość tego, że okłamujesz swoją własną widownię i nagle dowiadujesz się, że jest środowisko, które Twoje kłamstwa zna i ma je udokumentowane i zamierza je upublicznić ;]