Wpis z mikrobloga

Siema,
Mam pytanie do osób, które były na zorganizowanych wyjazdach w alpy np. że SnowShow, FeelTheFlow, SnowEvents. Jakie są ogólnie wasze odczucia co do tych wyjazdów? Ceny są dość atrakcyjne i według opisu wszystko wygląda naprawdę interesująco jednak zawsze lepiej poznać opinie ludzi, który byli na takiej wycieczce.
Jestem dość zaawansowanym narciarzem, co roku śmigam w Alpy z bratem i jeżdżę głównie po czarnych/czerwonych trasach ale chciałbym raz spróbować pojechać na taki „ekipowy” wyjazd nastawiony bardziej na integrację z ludźmi i zabawę niż jazdę na okrągło. A we dwójkę z bratem wiadomo, że z czasem bywa nudno xD
Mam 25 lat więc chyba za stary na takie atrakcje nie jestem i mam nadzieję spotkać ludzi w zbliżonym wieku :D
Dodam, że patrzę głównie na wyjazdy do Francji w marcu/kwietniu i byłby to mój drugi wyjazd tej zimy.
I jak z poznawaniem ludzi na takich wyjazdach? Jechałbym solo z myślą żeby właśnie nawiązać jakieś nowe znajomości. Niestety moi znajomi/przyjaciele nie jeżdżą na nartach ani desce więc poznanie nowych osób z podobną zajawką zawsze będzie fajne ;)

A no i na koniec, mam 195cm wzrostu -> czy dopłacanie do miejsc XXL w autobusie faktycznie coś daje?
#narty #alpy #zima #podroze
  • 9
  • Odpowiedz
@majk997: Cześć, sam mam prawie 26 lat, od bodajże 5 lat jeżdżę co roku z taksidi. Mogę polecić z całego serca, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów organizacyjnych, ludzie w większości na poziomie, przedział wiekowy 20-30 lat bym powiedział. O snowshow/integrze słyszałem różne opinie, zazwyczaj te gorsze. Mam tu na myśli słaba organizacje i wyjazd nastawiony głównie na imprezowanie, przynajmniej na integrze. W razie pytań śmiało się odzywaj :)
  • Odpowiedz
@Cozzie: @Berrcikk , zerknąłem na ofertę tego taksidi i ten fragment mnie rozbawił

Rezydencja chwali się 5-cioma gwiazdkami, ale według nas zasługuje na solidne 4* z plusem.


To takie polskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kishibashi: Mocno zwracają uwagę na jakość, tu lipy nie ma. Autokar jaki był to najlepszy z palety producenta, ośrodek też. Przy okazji mają naprawdę dobre ubezpieczenie to droższe, operacja na miejscu za granicą czy transport lotniczy do PL w cenie (niestety na moim wyjeździe się zdarzyło).
  • Odpowiedz
  • 0
@Berrcikk: właśnie o coś takiego co napisałeś ty i @Cozzie mi chodziło. Jeżeli mogę zapytać, jechaliście z ekipą czy solo? Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych znajomości ale nigdy nie wiadomo na kogo się trafi a nie wyobrażam sobie nie dołączyć się do jakiejś grupki bo chyba o to chodzi w takich wyjazdach :D
  • Odpowiedz
@majk997: ja jeździłem zawsze z ekipa (5-20os), zazwyczaj w terminie ferii studenckich, więc ludzie zawsze byli w podobnym wieku. W tym roku jechaliśmy w marcu, ale też udało się poznać trochę nowych osób. Taksidi zawsze organizuje różne aktywności (yoga/beerpong/wyizy) więc okazji do poznawania nowych osób jest dużo. Polecam pojechać, najwyżej kolejny raz nie pojedziesz ;))
  • Odpowiedz