Wpis z mikrobloga

Jaśnie pani która 2 tygodnie temu kazała mi pracować w domu będąc na L4 właśnie idzie na nie. Strasznie korciło mnie aby odpisać jej to samo co ona mi, ale cóż. Różowa jedynie zasugerowała bym napisał "szybkiego powrotu do zdrowia" bo deb...koleżanka z pracy dostała by tylko łapkę w górę.
#logikarozowychpaskow #pracbaza #bekazpodludzi

algus - Jaśnie pani która 2 tygodnie temu kazała mi pracować w domu będąc na L4 właśn...

źródło: Screenshot_2023-12-04-06-34-51-364_com.facebook.mlite-edit

Pobierz
  • 49
  • 3
@teslamodels Tak. To samo stanowisko tylko inne działy. Niestety planowanie produkcji nie może być bez pracownika i zastępujemy się (szkoda tylko że ja mam jeszcze 1 dział którego ona nie przejmuje bo inna osoba to przejmuje). Więc patrząc się ona ma 1/3 planowania mojego, ale płacz jakby wszytko przejmowała.
  • 18
@Mirek_Cebula @Orowerbogatszy Ale w czym problem? Byłem na L4 od pierwszych objawów choroby i poza jej płaczem czy mógłbym pracować na laptopie w domu nic nie zrobiłem. Ani palcem nie kiwnąłem i cały tydzień #!$%@?....., więc szanuję siebie... A to że muszę ją zastępować to żaden problem.
Ten wpis ma jedynie zadanie wyśmiać jej hipokryzję a nie pokazać jak bardzo jest mi źle ją zastępować ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 343
@magazynierka_4k Też kiedyś tak myślałem że tak trzeba i wypada (rodzice wyprane mozgi mieli), ale na szczęście ta praca jest moja pierwszą poważną praca po studiach i od początku nie popełniam takich błędów. Źle się czuje? Wyjebongo. L4. Muszę coś załatwić? Urlop. Potrzebuje wyjść na chwilę z pracy? Idę do kierasa i korzystam z możliwości wyjścia bo problemów nie robi. Praca 6-14. 14:00 wyłączam laptopa czy się wali czy pali. Nikt nie
  • 2
@Orowerbogatszy Spoko, zauważyłem że źle zrozumiałeś. W lutym 2021 pracowałem po tygodniu L4 ale tylko dlatego że świeżo byłem zatrudniony (kilka miesięcy dopiero pracowałem) i chciałem się pokazać. Młody i głupi. Tydzień robiłem na homeoffice z gorączką. Nigdy więcej. Rok temu i teraz z dnia na dzień L4 i elo.