Wpis z mikrobloga

Podkopywanie zafpania do wlasnego rządu to wspaniała rtosyjska robotoa Korina Mikkowa od 40 lat pracy agenturalnej. Kuce terazbardziej gadaja na swoj rzad niż na rosyjskie zagrozenie. Wszystko jest spiskiem, albo rzadu poslkiego, albo unii albo w nato. Tyle lat prania głowy kucom przynosi teraz efekty na portalach dla szurów typu wykop
#konfederacja #jkm #rosja #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
Podkopywanie zafpania do wlasnego rządu to wspaniała rtosyjska robotoa


@Niesondzem: O.kurdę, więc Tusk i Trzaskowski jednak do pierdla? Oni nigdy dobrego słowa o polskim rządzie nie powiedzieli( nie licząc rządu PO) xD
  • Odpowiedz
  • 0
@PanAlbert: Nie zrozumiałeś kolego. Nie piszę o krytyce jakiegoś rządu tylko do ideologicznej nieufności ogólnie do własnego Pańśtwa i rządu. Że rząd jest po to by "okradać" i tworzyć spiski, zniwalać obywateli. NA tym cały korwinizm stoi, i tym samym stoi rothbardyzm w USA, też swietna ruska praca tworzenia ruchów libertariańskich a z drugiej strony lewackich anarchistycznych. To samo ideologiczne budowanie postaw antyrządowych, nieposłuszeńśtwa wobec włąsnego rządu, a nie krytykowania tego
  • Odpowiedz
To samo ideologiczne budowanie postaw antyrządowych, nieposłuszeńśtwa wobec włąsnego rządu,


@Niesondzem: Wypisz wymaluj Tusk, który nawoływał do obywatelskiego nieposłuszeństwa, wszystko się zgadza. Nawoływanie do wyjścia na ulicę, do zakłócania prac rządu i parlamentu.
Nie zgadza się tylko Twoja sympatia i antypatia.
Musisz się zdecydować albo naganne jest określone zachowanie i wtedy piętnujemy wszystkich tak postępujących niezależnie od obozu politycznego, albo naganny jest określony obóz polityczny bez względu na jego zachowania.
W
  • Odpowiedz
  • 1
@PanAlbert: a jaka niby jest moja sympatia i antypatia? Wierzysz w ideologie dlatego aby nie poczuc sie ggorszym i nuie przyznać się szukasz w innych podobnych cech i wymysliles ze popieram tuska i puinktujesz tuska. Nieposłuszeństwo wobec państwa to zły czyn tuska. Mam nadzieje ze pomogłem.
Nie usprawiedliwiaj się w ten sposób, to słabe.
  • Odpowiedz