Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie co takiego atrakcyjnego widzą ludzie w tych wszystkich galeriach handlowych, że w większym mieście praktycznie o każdej porze dnia i nocy, w każdy dzień tygodnia, jest pełno ludzi? Ja rozumiem wyskoczyć tam z dziewczyną do restauracji i na kawę do kawiarnii. Albo kolegami na jakieś żarcie czy lunch jak masz przerwę w pracy. Ewentualnie kupić jakąś elektronikę, ubrania. Chociaż znacznie bardziej komfortowo i taniej jest przez Internet, ale okej. Nie każdy lubi, nie każdy ogarnia, rozumiem. Tyle, że elektroniki czy ubrań nie kupujesz codziennie. A większość ludzi jest w korytarzach pomiędzy sklepami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki jest sens łażenia bez celu po takich miejscach? Przecież ja kiedy pochodzę godzinę bez celu, w tych tłumach ludzi przewijających się korytarzami to dostaję #!$%@?. A są osoby mogące tak spędzić pół dnia i to kilka razy w tygodniu, gdzie w większości jedne i te same sklepy stoją tam od lat XD Naprawdę nie kumam co ludzie widzą w tym narodowym sporcie.

#galeria #zakupy #gownowpis #przemyslenia
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha: No właśnie ja mam takie samo pytanie, po co? Nie, że mi to jakoś przeszkadza. Tylko próbuję rozkminić. Mamy 2023 rok, a nie 1993. Po upadku komuny jak powstał jakiś moloch handlowy, to ludzie mieli prawo oszaleć, bo zobaczyli "Zachód". Dzisiaj w byle Piździchowie są galerie. A w Wojewódzkich to norma od bardzo dawna. Dlatego ciekawi mnie co ludzie w tym w ogóle widzą ;)
  • Odpowiedz
@Lambo994 ludzie lubią spacerować a że jest zimno na dworze to chodzą po galerii. I ustawiają się tam ze znajomymi. Przy okazji kupią co im potrzebne. Nie widzę w tym żadnej zagadki. ^^
  • Odpowiedz