Wpis z mikrobloga

@harambeusz remake mafii 1 i 2, monster Hunter world, Ace combat 7, little nightmares 1 i 2, baldur's Gate 3, horizon zero dawn, valheim, shadow of Mordor, mount & blade, Control, portal 1 i 2 (ale głównie dwójka ), tomb raidery nowe.
To ostatnie gry jakie ostatnio skończyłem na decku
  • Odpowiedz
@Maks_S w akcie 1 jest ok - 40fps na średnich ale rozdzielczość przy fsr momentami sprawia, że trzeba mocno wytężać wzrok. Ponoć dalej lepiej nie jest (delikatnie mówiąc) ale wyszedł wczoraj patch 5 i niewykluczone że coś się zmieniło. Grać się zdecydowanie da
  • Odpowiedz
@Maks_S przeszedłem całego Baldura w ????% na steam decku, spokojnie sie da. Tylko ostatnia lokacja, tuż przed ostatnią bitwą można powiedzieć, że jest niegrywalna. Mnóstwo efektów cząsteczkowych wszędzie w powietrzu. Pada deszcz co chwila wystrzeliwują jakieś lasery, #!$%@? muje, dzikie węże i robi się 15 FPS. Ale to jest tylko taka lokacja w której zbierasz ostateczną drużynę przed ostatnią bitwą - a w niej samej znowu jest spoko.
  • Odpowiedz
@Julek85 a bo jak wszedł rise to ja akurat kończyłem world i monster Hunter mi się trochę znudził, bo grałem takim jednym długim ciągiem i teraz myślę, że już nie opłaca mi się kupować rise, bo w przyszłym roku teoretycznie powinna wyjść następna dużą część.
  • Odpowiedz