Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dostałam pozytywną decyzję z 0,5% prowizją w PKO BP i jeszcze czekam na decyzję z Velo (zamieszanie z rzeczoznawcą i w ostateczności szukanie drugiego, więc operat został wysłany do banku dopiero w czwartek). Na moim miejscu bralibyście PKO BP, które jest pewne a więc szybciej można zacząć remont i zamieszkać, czy czekali na Velo? Nastawiałam się bardziej na Velo - brak prowizji, jest niby ubezpieczenie ale szeroki zakres i wydaje się fajną opcją.
#nieruchomosci #kredythipoteczny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
więc szybciej można zacząć remont i zamieszkać, czy czekali na Velo?


@mirko_anonim: Jeśli ponosisz obecnie wysokie koszty mieszkaniowe (np. wynajem) to prawdopodobnie nie warto czekać.
@Zeroskill ale musisz mieć 20 procent wkładu własnego. Jestem na grupie kredytowej na Facebooku gdzie jest ponad 100k ludzi i tek codziennie powtarzają że PKO ma najlepszą ofertę obecnie. Sam wziąłem w PKO i jest gituwa
✨️ Autor wpisu (OP): @petrus - 4 tyg.
@bugzer - dokładnie, chodzi o oferty bez wkładu. Na grupach na FB pijawki wrzucają tylko PKO, bo nie dogadali się pewnie z Velo i nie mają od nich prowizji... W Velo jest 0% prowizji, ale obligatoryjne ubezpieczenie na życie (porównałam oferty ubezpieczeniowe w internecie i żadna nie ma podjazdu do tego co oferuje Velo). Wolałabym się zabezpieczyć i płacić ubezpieczenie niż prowizję od