Wpis z mikrobloga

@kermirz: handballu here, gralem przez 3 lata w Asics gel fireblast. Ich zaletą było to że na każdej hali miałem super przyczepność. Trafiłem w factory kiedyś za 200pln. Rzuciłem okiem że są do znalezienia w sieci nadal.
  • Odpowiedz
@kermirz:
Lekkie ale ze słabym trzymaniem stopy, ale z zajebista przyczepnością Nike Hyperace 3. Masa siatkarzy w nich gra.

Deczko cięższe, z dobrym trzymaniem stopy i dość twardą podeszwą Jordan Luka 1. No i są wytrzymałe.

Troszkę wyższe i mające to samo co Luka poza trzymaniem stopy to Jordan why not zer0.3 se

Aa i to są buty w których grałem, gram: 1x trening na hali, 1x mecz, plus 2x siłownia
  • Odpowiedz
@kermirz: ja mam mizuno wave hurricane i jestem zadowolony. Najbardziej siedzi mi w nich podwyzszona cholewka przez co jakos mam wieksze poczucie bezpieczeństwa w glowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale szczerze to jak kupowalem to patrzylem tylko na to, ktore sa na przecenie zeby byc w moim budzecie i czy byl moj numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kermirz: bierz mizuno jakieś w tej cenie. Grałem parę lat, nie wiem jaki to już był model. Ale trzymanie stopy i trzymanie parkietu rewelacja. Tak jak kolega wyżej pisał też miałem cholewkę i język tak zrobioną że nogą była bardzo stabilna. No i buty bardzo wytrzymałe
  • Odpowiedz