Wpis z mikrobloga

#polacy #polska #policja #prowokacja #telewizja

Jak ja uwielbiam te sztuczne prowokacje i pokazywanie dobroci lub znieczulicy ludzi. Ustawiona scena ze siedzi dzieciak na mrozie siedzi w bluzie, cieszy się od ucha do ucha na ławce i rozgląda się po ludziach. Potem podbiega reporter i gratuluje komus że podszedł do dzieciaka i zapytał czy nie jest mu zimno . Z kilometra wali fejkiem. Dzieciak sztucznie pociera się o ramiona (typowe teatralne pokazanie że komuś jest zimno), cieszy michę. Reporter podchodzi także do tych którzy nie podeszli i pyta skąd taka reakcja. Jak ja uwielbiam takie sztuczne manipulacje i eksperymenty spoleczne
Eldoka123322 - #polacy #polska #policja #prowokacja #telewizja 

Jak ja uwielbiam te ...

źródło: IMG_9374

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
a potem się dziwić, że panuje znieczulica, jak robi się takie "eksperymenty społeczne".

@programista15cm Dokładnie, w jakiejś mieścinie w Małopolsce olali dziewczynkę bo tydzień wcześniej w Warszawie robili eksperyment społeczny.
Argument na poziomie tego, że Polacy nie kupują elektryków bo te się jarają. Albo nie kupują mieszkań bo lubią niezależność jaką daje wynajem
  • Odpowiedz
@Eldoka123322: Według mnie znieczulica bierze się od postaw. Ludzie odwracają wzrok od psów podwórkowych, od kotów puszczanych pod auta, od diabelskich warunków w hodowlach, od 7 letnich dzieci puszczanych samemu do szkoły, od ofiar morderców drogowych, od tego ile szkód robią patusy w parkach. Jeśli każdego dnia człowiek na coś się znieczula, to gdy po kilku latach zobaczy, że leży coś podejrzanego (czarna kurtka), to w jego głowie nie ma impulsu
  • Odpowiedz
@kishibashi: Dokładnie, z takim friendly ryjem jakbym sie podszedł zapytać czy wszystko ok to pewie zaraz by sie obrońcy znaleźli. Tak źle tak niedobrze, jak zyć! ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz