Wpis z mikrobloga

@Sprus: Wszyscy to widzą, ale komentują to w taki sposób, że obwiniają murzyna? Jednocześnie według ciebie są w tym delikatni? Dziwne...

Nic nie widzą i robią grymasy, ale finalnie biorą jej stronę. Patrzą, ale nie widzą.
Masz scenę jak rozmawiają we czwórkę za barierką, a wśród nich ta murzynka z afro. Masz scenę, gdzie ona krzyczy w kierunku tej murzynki z afro, a murzynka jej odpowiada. Na koniec masz komentarz tej
Dla kogoś, komu się nie chciało oglądać całości: od 47 sekundy wypowiada się sama Daria i ona tam mówi: "wybrałam Szymona, bo - nie ukrywam - że spędzam z nim najwięcej czasu". Ona może w swojej chorej głowie ten czas z nim spędzała, ale czy on z nią? A na koniec najlepsze: "Nawet wszystkie dziewczyny mi mówią, że on JAKBY ZAKOCHAŁ SIĘ WE MNIE" :D. I dlatego postanowiła bez uprzedzenia zamieszkać z
@Sprus: Twój komentarz dobrze pokazuje jak ludzie postrzegają autystów. Z deugeij strony tego zjawiska nie muszę chyba dodawać, że w społecznościach incelskich autystów jest nieproporcjonalnie wielu. Brutalny blackpikk trochę.
@Polnischefuhrer: co ona w ogóle? kiedyś normalnie wyglądała, ładne włoski długie miała, a teraz p0lka wygląda jakby codziennie chlała i była menelicą po jakimś cugu alkoholowym... coś ze zdrowiem czy one się tak starzeją normalnie?