Wpis z mikrobloga

Ludziska sprawa jest! i jest potrzebny #wykopefekt
Pamiętacie akcje z lokalem Piri-Piri Kebab który był promowany przez MrKryhę a potem nastąpiły zatrucia Salmonellą?
To teraz odwaliła się akcja w jednym z lokali w Katowicach.
(Informacja od znajomych co tam pracowali/pracują)
Właściciel lokalu nakazuje wrzucać 2/3 dniowe mięso do mikrofali i sprzedawać to klientom,zerowa higiena pracy,przeterminowane składniki do pizzy a z pomylonymi kebabami to właściciel każe pracownikom wyciągać mięso z kebabów a resztę składników do kosza.
Proszę o rozgłośnienie tego.
#afera #katowice #piripiri #kebab
D4rk1 - Ludziska sprawa jest! i jest potrzebny #wykopefekt
Pamiętacie akcje z lokalem...

źródło: 403592598_1070680430727631_6989709496871183963_n

Pobierz
  • 25
@D4rk1: Jadłem parę razy w Katowicach kebsa i poza tym, że jest drogi (40 zł za 320 gram mięsa), to nie mam się do czego przyczepić. Jedyny kebab po którym nie mam rewolucji w żołądku, jak po tych z budek.
@red7000 bzdura. W warszawie masz sporo dobrych lokali. Sapko, efes, maho czy fazir. Spróbuj sam a będziesz zdziwiony. Jakość to coś zupełnie innego od „zwykłych” kebsów. Zarówno pod względem mięsa jak i reszty składników. W reszcie kraju faktycznie dość kiepsko z tym jest ale w większości większych miast znajdzie się jedna czy dwie perełki
@Pimento prawda. Jakiś wsiok się wyrwał do pisania i będzie tu gadał, bo mielonkę sama w gębie dostawał xd śmieszne to jest, akurat ostatnio jest tyle jakościowych miejsc, że głowa mała:)