Wpis z mikrobloga

Laserowa korekta wzroku - jakie opinie?
Myślę o tym, w bliższej lub dalszej przyszłości. Jestem krotkowzrokiem, wada na poziomie około -3. Mocno wpłynęło na komfort Waszego życia? Mi niby okulary nie przeszkadzają, a do aktywności fizycznej zakładam soczewki, no ale ja jednak jestem przyzwyczajony do tych okularów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę zabieg robić w Białymstoku lub Warszawie

Jaka orientacyjna cena, i jakie metody braliście?
Jak wyglądał sam zabieg? Ile czasu trwa?
Jak wyglądają pierwsze godziny, dni po zabiegu? Duży dyskomfort, ból? Po jakim czasie(a może krótko po) od zabiegu można kierować autem w dzień? Po jakim czasie mogliście wrócić do komfortowego spędzania czasu przed monitorem? To ostatnie dosyć ważne dla mnie - praca przed komputerem

#wzrok #okulary #soczewki #okulista #laserowakorekcjawzroku #medycyna #zdrowie
  • 27
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: Ja po 2 miesiącach krople stosuję już tylko rano po przebudzeniu i w ciągu dnia jak sobie przypomnę, suchość oczu prawie zerowa. Co do jazdy w nocy to też już mi minęło to oślepienie
  • Odpowiedz
  • 0
@paciak11 tak, lacznie 3 - tzn wszystko co było na tym druku, 2 z nich na receptę, jedno bez
W sumie to jedno na receptę skończyło mi się, i nie wiem właśnie czy dzwonić jutro o wystawienie nowej czy już odpuścić sobie
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: ja dzwoniłem bo piekły mnie spojówki już od tego sterydu i właśnie został mi ostatni dzień to Pani Doktor powiedziała żebym już nie brał. Ale niczego nie sugeruję, zadzwoń i dopytaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@paciak11 bardzo dobrze, nie żałuję zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Parę dni temu byłem właśnie na kontroli po 3 miesiącach - wszystko dobrze, żadnych problemów. Moje codzienne odczucia też bardzo dobrze, lepiej widzę niż wcześniej w okularach(które były już za słabe o około 0,5). Ogólnie u mnie przebieg po zabiegu łagodny, 2-3 tygodnie po zabiegu jeszcze sporadycznie dawałem krople do oczu(nawilżające), potem to można zapomnieć że był jakikolwiek
  • Odpowiedz