Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: wow, ziomek ma rodzinę i dziecko na wychowaniu więc robi coś żeby zarobić a wykopki od razu płaczą

Nikt ci nie każe kupować, sam nie kupię, ale zrozum wykopku że to jego praca i jakoś na chleb zarobić musi
  • Odpowiedz
  • 8
Nikt ci nie każe kupować, sam nie kupię, ale zrozum wykopku że to jego praca i jakoś na chleb zarobić musi


@Oskaros: Oczywiście, że tak ''wykopku''. Tak bo Friz z dzieckiem głoduje i grozi im eksmisja, ty w ogóle typie czytasz co piszesz XD Jego praca którą spienięża już na naprawdę multum różnych sposobów zaś internet miał być oponentem do telewizji.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a no tak, w sumie jest milionerem więc po co starać się zarabiać na różne nowe sposoby, przecież nie grozi mu eksmisja... dostałeś za darmo z 10 odcinków a i tak narzekasz bo 2 sa platne
  • Odpowiedz
  • 10
dostałeś za darmo z 10 odcinków a i tak narzekasz bo 2 sa platne


@Oskaros: Tak ku...a za darmo, jeszcze męczenników z nich zrób. Nikt nie dostał 10 odcinków za darmo zwłaszcza w czasach kiedy yt blokuje wtyczki do adblocka a reklamy zdarzają się w środku piosenek nawet, poza tym to nie jest tak, że również chociaż płacisz im swoim czasem generując liczby które później oni przedstawiają na przykład temu Canal
  • Odpowiedz
@Oskaros: idąc tym tropem jak nie masz rodziny na utrzymaniu to zamiast inwestować w przyszłość powinno się oddawać tym co mają mniej czy coś? Nie zamierzam kupować, na YT obejrzałam wszystko i mi się podobało, #!$%@?, jego liczby, jego praca, jego hajs, może to początek jakiejś większej współpracy, może otwiera nowe ścieżki, nie dał wszystkiego na płatne, więc imo jak wyżej
  • Odpowiedz
@ksanaru: przeczytaj na chłodno co ty napisałaś a potem przeczytaj to co ja napisałem. Albo oznaczyłaś złe osoby albo coś jest nie tak.

A co do zdania ,,idąc tym tropem” to jest totalnie z #!$%@?, co ma jedno do drugiego, nigdzie nawet nie nakierowałem na tezę że jak nie masz rodziny to masz coś oddawać
  • Odpowiedz
@ksanaru: to moje zdanie , „wow, ziomek ma rodzinę i dziecko na wychowaniu więc robi coś żeby zarobić a wykopki od razu płaczą”

To chodziło o zobrazowanie tego że ma dla kogo te pieniądze zarabiać - i pewnie dlatego to robi, a nie że jak masz rodzinę to musisz inwestować a jak jej nie masz to #!$%@?, wstyd że trzeba tłumaczyć takie rzeczy XD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: no tak, bo reklamy są tak długie jak na Polsacie. W dzisiejszych czasach te 30zl to godzina pracy więc nie wiem dlaczego tak się spłakałeś. Friz od zawsze chciał zarabiać, a współpraca z Canal + tylko otworzy mu drzwi, żeby puścić tam swoją bajkę czy też serial, o którym kiedyś tam wspominali w spółce
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a czyli jak ktoś cię zaprosi do domu na obiad który pozwoli ci zjeść za darmo to tak naprawdę powiesz mu ,,Nie zjadłem u ciebie za darmo, musiałem tu przyjść spędzić swój czas, na dworze jest zimno więc doceń to że stałem w korkach blablabla” XD dosłownie te materiały są darmowe z yt, a żeby ominąć adblocka wystarczy mieć chociaż minimalnie więcej niż 50iq bo jest na to 10000 poradników
  • Odpowiedz
  • 0
a czyli jak ktoś cię zaprosi do domu na obiad który pozwoli ci zjeść za darmo to tak naprawdę powiesz mu ,,Nie zjadłem u ciebie za darmo, musiałem tu przyjść spędzić swój czas, na dworze jest zimno więc doceń to że stałem w korkach blablabla” XD


@Oskaros: Nie, takie miejsce gdzie płacisz za posiłek to się restauracja nazwa.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: no chłopie, YouTube premium? Przecież oglądasz reklamy i one Ci przeszkadzają XD zdecyduj się, bo #!$%@? się trochę na siłę. Jeżeli te 30zl w dzisiejszych czasach to dla Ciebie dużo, żeby pozwolić sobie na wydanie ich jednorazowo to słabo dysponujesz pieniędzmi. Odpuść sobie Spotify, Netflix i wykup te 2 odcinki jeżeli tak bardzo Cię interesują
  • Odpowiedz
  • 0
@penetrator_13: Przepraszam, ale co za fikołki intelektualne w tym momencie uskuteczniasz. Mnie akurat stać, ale widzisz problem jest taki największy iż śmiałem to skrytykować i od razu pojawiły się głosy pokroju twojego ''nie stać cię''. No spoko mnie stać, ale widzisz problem jest taki, że w momencie jeśli dostaje dokładnie to samo co na YouTube za dodatkowe 30 zł to po co to mam płacić, przestańcie robić z siebie frajerów. Poza
  • Odpowiedz
@Cztero0404: po prostu jest to nielogiczne, że narzekasz na reklamy na jutubie, a chwilę później piszesz o amobamencie YouTube premium. Nie napisałem nigdzie, że Cię nie stać, bo nie interesuje mnie Twój stan konta. Napisałem, że możesz sobie odpuścić na miesiąc netflixa czy cokolwiek innego jeżeli chcesz zobaczyć te dwa odcinki, które swoją drogą pewnie w niedługim czasie i tak pewnie będą latać po internecie. Co do tych, których nie stać,
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Skoro ma doj3b@ny kontent to dlaczego ma go sobie nie spieniężyć? + ogranicza toksyczność więc jestem to wielki + że nie każdy patus będzie chciał wydać tyle siana aby potem gdzieś siać swój ferment xd
  • Odpowiedz