Wpis z mikrobloga

@AlezPanieMecenasie: Zawsze jęczycie na tego Mazurka, aż potem pojedzie jakiegoś pisowca i tak się to kręci. To dziennikarz, a jego stylem jest właśnie prowokowanie i zadawanie takich pytań, które zadaliby polityczni oponenci. I tak, może się z kimś prywatnie lubić, kogo pomęczy w wywiadzie, to tez się nie kłóci.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Oglądam Mazurka dość regularnie, jak i innych "znaczących" dziennikarzy/publicystów. Szczególnie groźne jest, kiedy "dziennikarz" udaje obiektywnego. Popatrz na przypadek Lisa czy Rachonia - oni nie udają. Wszyscy wiedzą kogo wspierają. Mazurek czasami tuszuje swój "propisizm" tym, że od czasu do czasu pokusi się na jakiś drobny przytyk wobec mniej istotnego polityka PiSu.
  • Odpowiedz
Mazurek czasami tuszuje swój "propisizm" tym, że od czasu do czasu pokusi się na jakiś drobny przytyk wobec mniej istotnego polityka PiSu.


@AlezPanieMecenasie: No twoje prawo mieć swoją opinię, aczkolwiek ja bym podejrzewał, że jesteś po prostu zbiasowany, aby pewne obserwacje wyolbrzymiać, a inne ignorować. Pooglądaj sobie więcej tych wywiadów z politykami pis, skoro wcześniej tego nie robiłeś i trafiałeś tylko na te kontrowersyjne. Ja nie wiem czemu ludzie oczekują od
  • Odpowiedz
Napisałem przecież, że Mazura oglądam regularnie.


@AlezPanieMecenasie: Regularnie, ale gdzie na niego trafiasz? Na wykopie, gdzie wrzucane są głównie te wywiady, gdzie ludzie na niego narzekają?

Konkretów ci teraz nie będę wymieniał, jak on ich robi ze dwa dziennie. No ale równie często widzę u niego to czepianie się do wszystkich stron, a czasami analogicznie potraktuje łagodnie obie strony. A głownie narzekanie się na Mazurka zaczęło pamiętasz kiedy? No po tym,
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Regularnie, tzn. odsł#!$%@?ę audycji na koncie RMF'u na YT, trochę rzadziej live. Zauważ, że dzisiejszy wywiad zaczął się kilka minut po 8, trwał blisko godzinę, a ja posta wrzuciłem po 9. Skąd wniosek, że trafiłem na jego wniosek przez wykop?
  • Odpowiedz
Skąd wniosek, że trafiłem na jego wniosek przez wykop?


@AlezPanieMecenasie: Nie wysuwałem takiego wniosku do tego konkretnego wywiadu. Dyskutuję, bo sam oglądam w miarę regularnie i mam inne obserwacje. A od poglądów Mazurka mi bardzo daleko :P Cenię po prostu takich dziennikarzy, którzy trochę dyskomfortu u polityków spowodują pytaniami, chociaż czasami faktycznie przegina.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: przecież ten kretyn nawet wywiadu z Bralczykiem nie potrafił poprawnie przeprowadzić, a pod koniec profesor go zgasił żartem, że Mazurek nie potrafi się powstrzymać od przerywania każdemu. Ciężko się słuchało tej audycji że względu na porażającą różnicę poziomu pomiędzy tymi panami
  • Odpowiedz
@rzuf22: A na ciul on się tam w ogóle #!$%@?ł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mazurek nie jest dziennikarzem do akademickich debat, a do politycznej naparzanki i pop-dziennikarstwa.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: pewnie go Mazurek go zaprosił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do takiej politycznej naparzanki, że nawet profesor znany z taktu go disuje za jego przerywanie gościowi xD Ten typ jest do przeprowadzania wywiadów dla ludzi, którzy lubią oglądać wywiady z ludźmi których nie lubią, bo będą się branzlowali do tego. Generalnie Mazurek nie wnosi niczego, a oglądałem wywiady z ludźmi których lubię, neutralnych i tych, których nie
  • Odpowiedz
@rzuf22: No bo przerywanie gościowi w dyskusji z politykiem ma sens. Większość polityków próbuje zamulać te wywiady lejąc wodę i nie odpowiadając na pytania, to im przerywa. Bralczyk zwyczajnie pomylił się przyjmując zaproszenie.

Generalnie Mazurek nie wnosi niczego


@rzuf22: A co on ma wnosić? On zadaje pytania, na jakie ludzie by często chcieli usłyszeć odpowiedź, bądź takie, które się przewijają w dyskusjach w internecie.
  • Odpowiedz
No bo przerywanie gościowi w dyskusji z politykiem ma sens.


@wstanczyk: nie zawsze ma sens

Większość polityków próbuje zamulać te wywiady lejąc wodę i nie odpowiadając na pytania, to im przerywa.


@wstanczyk: Nie, on im przerywa zawsze, nawet jeśli mówią krótko i zwięźle, bo np. oczekuje odpowiedzi tak/nie, gdzie takiej podać się nie da

A co on ma wnosić? On zadaje pytania


@wstanczyk: I nawet tego nie potrafi dobrze
  • Odpowiedz
nie zawsze ma sens


@rzuf22: Ale ma, gdy ktoś mówi nie na temat, bo rozmowa się nie klei i jest nudna. A on ma przede wszystkim dbać o to, aby słuchacza utrzymać przy radioodbiorniku, a nie o jakośc dyskusji, czy cokolwiek tam innego.

Jego pytania są tendencyjne


@rzuf22: No bo taki jest ich cel. On właśnie ma zadawać takie pytania, jakie przypadkowy janusz sobie zadaje. To jest najbardziej słuchalna stacja
  • Odpowiedz
Ale ma, gdy ktoś mówi nie na temat


@wstanczyk: dosłownie to samo napisałem. Mój problem z Mazurkiem jest taki, że on zawsze przerywa i źle się tego słucha. Dla mnie, pewnie są osoby, które się cieszą, że przerwał komuś kogo nie lubią.

No bo taki jest ich cel.


@wstanczyk: To niech chociaż nie przerywa gościowi po 2-3 sekundach jego wypowiedzi na idiotyczne pytanie xD

Wydaje mi się, że za bardzo
  • Odpowiedz
Dla mnie, pewnie są osoby, które się cieszą, że przerwał komuś kogo nie lubią.


@rzuf22: No może tak, ale sugerujesz to tak bardzo, że aż bym podejrzewał pewną projekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to pamiętam wywiady i takie i takie u niego. Jak nie przerywał to też jęczyli, że stronniczy. Nie dogodzisz ;p

o niech chociaż nie przerywa gościowi po 2-3 sekundach jego
  • Odpowiedz