Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Kupiłem sobie waporyzator i zamierzam wrzucić tam trochę lemon haze prosto z Niderlandów. Nigdy wcześniej nie miałem z tym do czynienia, i zastanawiam się, jaką temperaturę wybrać, żeby było ok. Zazwyczaj przed snem palę dwa/trzy buchy z fajki i to mnie relaksuje. Czytałem o temperaturach, ale nie ma konkretnych opinii. A ja nie chcę się skuć jak świnia, tylko lekko upalić przed snem ;) #waporyzacja #marihuana
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@zasuwa no te temperatury widziałem, ale totalnie się nie znam na tym, jak to ustawić, żeby było dobrze. I czy bawić się w sesje - czy mnie nie zmiecie z planszy, czy on demand, dwa buchy i do spania.
  • Odpowiedz
  • 0
@zasuwa mam jeszcze jeden pakiet podpisany B V, ale nie jestem w stanie rozszyfrować co to za odmiana. Nie widziałem komentarza, tylko zdjęcie, chyba że edytowałeś :)
  • Odpowiedz
@Under4est: dla mnie sesja to dużo za dużo, więc jadę ze 2-3 wdechy on demand i czekam z 0.5h do ewentualnego poprawienia. Jeśli chodzi o temperatury, to niestety trzeba trochę poeksperymentować, bo każdy ma inne preferencje
  • Odpowiedz
  • 0
@patrykoo09 wielkie dzięki za informację. W takim razie wybadam sobie temat, ale zacznę od rad @zasuwa , i machnę dwa buchy i zobaczę co się będzie działo. Czy nowy waporyzator trzeba wygrzać na jednej sesji z max temperaturą?
  • Odpowiedz