Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm jakim cennikiem, jestes stary i masz jakis kompleks kobiet po 30, czlowieku ogarnij sie, jak masz fantazje, zeby zaruchac w klubie w kiblu to zaplac divie (wykopki ci poleca bo to znawcy) i sie ustaw z taka co za 300zl ci zrobi smiglo i przestan plakac na wykopie
@kyIiejenner: Jak czytam te twoje wpisy, to w sumie aż się smutno czyta xd ciekawe czy w realnym życiu też jesteś taki toksyk. Ale ogólnie zauważyłem, że większość lasek 10/10 tak się zachowuje i ma ego #!$%@? w kosmos. Jedynie daje plusa, za #!$%@? po spermiarzach bo to podludzie, którzy spowodowali, że nawet przeciętne laski 6/10, bez żadnych zainteresowań mają się za seksbomby
@kyIiejenner: No połowa Twojej aktywności tutaj jest oparta na „jestem zajebista, conajmniej 12/10 inni nie dorastają mi do pięt, w szczególności wykopki z żółtymi papierami. Mogłabym mieć was wszystkich ale nawet szkoda mojej śliny żeby na was splunąć”. Wygląda trochę na mechanizm obronny ale przyznam, że nie jestem zdziwiony, bo gdybym był 10/10, a w szczególności kobietą, to pewnie na początku by mi się podobało, a potem byłbym zmęczony tym, że
@mandanda taka jest prawda ze tak jest ale ja w tym tez zartuje, to prawda, ze uwazam sie za 12/10 i to prawda, ze na wykopie 90% to sa ludzie w spektrum albo z innymi chorobami wiec to wszystko prawda co nie zmienia faktu, ze musisz odroznic czy ktos sie z nimi kloci na serio i tez tam pluje na klawiature ze zlosci, czy ktos po prostu lubi ich denerwowac, chyba nie
@mandanda i w ogole to ostatnie zdanie Twoje smieszne, bo teraz pokazujesz, ze jestes w tych 90% gdzie dla Ciebie ladna dziewczyna= seks, troche chyba wam sie wydaje, ze zycie wyglada tak, ladna dziewczyna= diva= seks za pieniadze, nigdy zadna relacja a jak slub to z brzydka bo tylko brzydka sie zgodzi