Wpis z mikrobloga

A pracownicy stacji benzynowych lub kołchozów to co - gorsi ? Jak zakaz to dla wszystkich a nie tylko dla handlu.


@ManyCalavera: A to nie wiesz że pani w kerfurze na kasie to cierpi egzystencjonalnie, a taki bileter w teatrze to sprawa biologiczna, praca jak praca?

Inna rzecz - #!$%@?, jest od #!$%@? świąt z dupy, jakieś boże ciało, trzech króli, wniebowzięcie maryi panny które są dniami wolnymi od pracy. Skasować
  • Odpowiedz
@badreligion66: instytucje kultury też pracują w niedziele. Swoją drogą, kiedyś pracowałem w muzeum, zdarzył się taki okres, że nie miałem ani jednego wolnego weekendu (robocze były soboty i niedziele), bo zwyczajnie było nas za mało i nami nikt się nie przejmował XD
  • Odpowiedz
@ManyCalavera: @Wasky @ktbffh Jakie to typowo polskie... Zamiast równać w górę, organizować się w pracy i dążyć do polepszenia jej warunków polscy kołchoźnicy pomstują na tych co mają jakieś wywalczone przywileje i równają w dół. A finalnie cieszy się Janusz z dobrze wytresowanych parobów. Jak na tym kawale o polskim kotle w piekle ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ktbffh: widocznie w kalkulacjach najbardziej opłacało się kupić ich głosy. PiS całe dwie kadencję celował tylko w konkretne grupy społeczne żeby trzymać się na stołku.
  • Odpowiedz
Zamiast równać w górę, organizować się w pracy i dążyć do polepszenia jej warunków polscy kołchoźnicy pomstują na tych co mają jakieś wywalczone przywileje


@Towarzysz_Moskvin: Bo może czują się niesprawiedliwie traktowani. Tak jak napisałem albo wszyscy albo wcale.
  • Odpowiedz
@ktbffh: Jaki procent zatrudnionych stanowia pracownicy stacji benzynowych? Czy rowniez powinnismy usunac 40 godzinny tydzien pracy bo zdarzy sie ze ktos pracuje wiecej albo mniej?
  • Odpowiedz
@ManyCalavera: To niech ruszą dupę jak zrobili to pracownicy handlu i zaczną walczyć o swoje zamiast ciągnąc do dołu innych. Znasz ten kawał o kotłach w piekle?

Lucyfer przeprowadza inspekcję w piekle. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
- Dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
- Bo w tym kotle gotują się Amerykanie, a oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć.
Lucyfer idzie
  • Odpowiedz