Wpis z mikrobloga

#olx Czy ktoś z was dostał z OLX prośbę o przesłanie dokumentu PEP? Potrzebują tego aby wypłacić mi hajs za sprzedaż. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@stoneyy: wolaj jak ci zablokuja konto "bo mozemy". Jeszcze do kompletu gowno pt rezydencja podatkowa w USA? Mamy coraz mniej swoboody. Mi bank zablokowal przelew i dzwoni pinda i pyta SKAD MAM TE PIENIADZE? Jak przelew wszedl na konto to nic, jak wychodzil tygodnie pozniej to mi blokuja przelew. Odpowiedzialem ze ze stosunku pracy, odwalila sie i puscila przelew. To jest chore, terorrysta na pewno by powiedzial ze kase ma od
  • Odpowiedz
  • 0
@marsjanin2012: Najlepsze jest to, że informację o tym wymaganym formularzu dostałem dopiero podczas rozmowy z supportem. W panelu przesyłek prosili mnie po raz 3 o dokument tożsamości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@stoneyy: ten panel to gowno jak ich cale hinduskie IT. U laski konto utracilo "autoryzacje" czyli zresetowali status zweryfikowanego ot tak z dnia na dzien. Duzo by pisac o tym systemie, cienko. Tylko na razie kazda wplata przychodzi na konto a nie znika w /dev/null o tyle dobrze. Nigdize pod tagiem nikt nie pisal o PEP wiec nie wiem, moze ja tez bede musial wyslac plus probki sliny i spermy? Wszystko
  • Odpowiedz