Wpis z mikrobloga

Dlaczego na iPhonach nie da się sprawdzić historii połączeń danego numeru starszej niż miesiąc (albo nawet i nie)? Czy jest jakiś sposób, żeby to zmienić w ustawieniach?

Drugie pytanie - czy po aktualizacji do iOS 17 da się jakoś zmienić wygląd widoku kontaktu? Wyświetla się teraz takie wielkie miejsce na ten avatar a numer telefonu gdzieś w małym formacie na dole.. Trochę bez sensu to.

#ios #iphone #apple
  • 10
  • Odpowiedz
@rojasQ: raczej nic nie zrobisz z tym, taki to już system, zapisuje połączenia przez krótki okres czasu no i wygląd kontaktów jest też narzucony.
  • Odpowiedz
@Undying: zapisuje dłuższy (conajmniej 1000), ale udostępnia do przeglądu do 100 połączeń. Po usunięciu jednego, odsłania nam się wcześniej niewidoczne. Jedynym rozwiązaniem wydaje się korzystanie z aplikacji operatora w celu prześledzenia bilingów.
  • Odpowiedz
@pppiotr: o Cię panocku, właśnie moje zycie na IP stało się łatwiejsze. Śledziłem co nowego wchodzi na 17 ale to mi umknęło albo nigdzie Apple się nie chwalił xd chociaż szkoda że to wciąż tylko 2000 ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@pppiotr: może. Tylko co z tego, jak i tak widzisz tylko 100 z nich? Na szczęście jestem z tej kategorii ludzi, którym i tak to lata. Nie prowadzę firmy. Nie wykonuję setki telefonów dziennie. Grunt, że wiadomości to nie dotyczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@pppiotr: Nie jest. Wciąż widzę tylko historię jak ktoś do mnie dzwonił dzisiaj, max wczoraj.
Pewnie wprowadzą to kiedyś w jakiejś aktualizacji mówiąc, że to jest BRAND NEW opcja, gdzie na androidzie pamietam, że jest to od zawsze.
  • Odpowiedz
@pppiotr: faktycznie jest więcej. Naliczyłem nieco ponad 180. Ale na pewno nie jest 2000, chyba, że dopiero teraz się zaczynają kumulować, albo w międzyczasie inne czynniki weszły w grę (o których mogę nie pamiętać), jak np. reset ustawień. Musi ktoś inny się jeszcze wypowiedzieć.
  • Odpowiedz