Wpis z mikrobloga

@ozo989: Ja to tylko utwierdzam się w przekonaniu, jak niebezpieczny może być PiS, gdy chodzi o jego dobre imię. Wiceminister zwyzywany po tym, jak zapowiedzieli walkę z patusami. Zrobią z krowiaka przykład. Bo by im potem lewica wytykała nieogarnianie, a tak mogą pokazać jacy są skuteczni. Zwykła pokazówka dla obywateli.
  • Odpowiedz
@snierzyn: gdzie wady?
Władza nie może sobie dawać skakać po pagonach. I to każda, nie tylko pisoska. Władza która tego nie robi jest warta tylko pogardy. Peowcy robili to samo, tylko czepiali się normalnych ludzi, a nie przestępców (przypominam akcje z antykomorem)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja to tylko utwierdzam się w przekonaniu, jak niebezpieczny może być PiS, gdy chodzi o jego dobre imię.


Przecież do tej pory by ich nie złapali gdyby nie cynk jakiegoś randoma z flixbusaa a przede wszystkim fakt, że obaj bohaterowie całej tej sytuacji okazali się zwykłymi debilami.
  • Odpowiedz
Władza nie może sobie dawać skakać po pagonach. I to każda, nie tylko pisoska. Władza która tego nie robi jest warta tylko pogardy. Peowcy robili to samo, tylko czepiali się normalnych ludzi, a nie przestępców (przypominam akcje z antykomorem)


@oscar38:
* koleś robiący grę w której zabija się prezydenta - i sleep, normalny obywatel ciemiężony przez po
* patostremer, który mówi, że wyrucha córkę ministra - real shit, przestępca słusznie ścigany
  • Odpowiedz
@snierzyn: Jak dla mnie to wygląda na zwykłą akcję kryminalnych. Nieoznakowani, gleba, kajdanki. Bez przesady, nie wciskajmy wszędzie polityki. Gość ma coś z łbem, nagrywa odklejone patostreamy, uciekł z kraju, wcześniej gazował przypadkowych ludzi na ulic. #!$%@? wie co ma w głowie. Co może odwalić podczas zwykłego zatrzymania i czy nie posiada broni. Dlatego zastosowano takie środki.
  • Odpowiedz
@Kauabanga: oczywiście że tak xD nie doszukuj się u NeoTargowicy jakiejkolwiek logiki. Oni nienawiść do Polski mają w sercach zakorzenioną przez rudego pachołka Merkelowej.
  • Odpowiedz
Typ co myślał że jak powie, że wyrucha córkę wiceministra to będą grzecznie czekać xD A tu zawinęli go jakby był w zorganizowanej grupie przestępczej xD


@ozo989: zaraz, chcesz powiedzieć że zatrzymany gość powiedział że wyrucha córkę wiceministra i która ma więcej niż 15 lat i za to go zatrzymali?
  • Odpowiedz
@Kauabanga: oczywiście że tak xD nie doszukuj się u NeoTargowicy jakiejkolwiek logiki. Oni nienawiść do Polski mają w sercach zakorzenioną przez rudego pachołka Merkelowej.


@Kamakichi

Wielcy patrioci z pis, a ich zasługi to największe złodziejstwa na tym narodzie jakie była w stanie z siebie wykrzesać jedna partia.

Wam serio tutaj wszystko pasuje? Patrioci i jednocześnie złodzieje - to jest ok? Tu niema zgrzytu?

Bo mi osobiście patriota kojarzy się z kimś
  • Odpowiedz